Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Taavo, Stina 4653 GY Gymnasiebyn
Taavo, Tomas 2610 M10M 54:32 239 Reklamtrion
Taavola, Mattias 4235 GY Gymnasiebyn
Takhap, Natthaphon 4070 GY Gymnasiebyn
Tamrell, Sarah 4176 GY Gymnasiebyn
Tano, Daniel 5147 GY 50:47 99 Gymnasiebyn
Taveeniku, Terese 2288 M10K 55:28 36 Cap Gemini
Taver, Tomas 3128 M6 48:02 69 Friginor
Tchapanov, Magomed 5112 GY Gymnasiebyn
Tedestam, Josefin 4348 GY 1:05:21 378 Gymnasiebyn
Thomtén, David 2735 M10M 52:25 192 Luleå Hockey
Thorell, Adam 4445 GY Gymnasiebyn
Thorell, Anders 2414 M10M 51:38 171 Lulepostens IF
Thorell, Daniel 7010 KN2 15:20 Gladan BK
Thorell, Jonas 2378 M10M 52:30 194 Tieto Sweden AB
Thorell, Sebastian 7506 KN3 35:39 Lira BK
Thoresson, Emma 2384 M10K 1:16:51 156 Klubblös
Thorén, Nicklas 2593 M10M 48:35 98 Genesis-IT
Thun, Anders 2162 M10M 1:11:57 431 Team York
Thun, Elin 7060 KN2 12:17 Lira BK
Thun, Erik 7061 KN2 11:42 Lira BK
Thun, Niklas 2393 M10M 41:52 8 SWECO
Thunlid, Linn 3111 M6 55:22 95 Sattajärvi IF
Thurfjell, Emilia 4177 GY 51:06 109 Gymnasiebyn
Thyding, Elin 4506 GY Gymnasiebyn
Thyni, Per 2622 M10M 56:34 272 Friginor
Thörnqvist, Jakob 4796 GY 57:59 225 Gymnasiebyn
Thörnäs, Malin 4405 GY Gymnasiebyn
Tiger, Michael 2605 M10M 45:34 48 Vattenfall IF
Tin Maung, Thanda 4318 GY Gymnasiebyn
Tjernlund, Jenny 4726 GY 1:01:54 320 Gymnasiebyn
Tjärnberg, Åsa 2561 M10K 59:43 62 Personalstiftelsen NJA
Tjärnlund, Herbert 2042 M10M 1:00:37 341 Luleå Kommun
Tomtén, Pontus 4024 GY 54:52 175 Gymnasiebyn
Tonvall, Eva-Karin 3104 M6 46:48 63 Luleå Kommun
Tonvall, Mathias 4349 GY Gymnasiebyn
Tonvall, Tobias 4727 GY 55:22 184 Gymnasiebyn
Torgerstad, Lena 2349 M10K 49:53 7 Vägverket Reg Norr/FFVN
Torgnysdotter, Anna 3187 M6 43:10 42 NCC
Tornberg, Aron 4970 GY Gymnasiebyn
Tornberg, Karl Anton 4919 GY 58:33 239 Gymnasiebyn
Torneus, Ted 5062 GY Gymnasiebyn
Torneus, Tina 4222 GY Gymnasiebyn
Tornéus, Emelie 4533 GY Gymnasiebyn
Tornéus, Lenita 2324 M10K 1:05:31 112 Vattenfall Power Consultant
Tosser, Björn 4810 GY 50:53 105 Gymnasiebyn
Tranborg, Johan 2673 M10M 56:59 284 Föreningen Studentidrott Luleå
Tullberg, Hampus 7521 KN3 19:43 Brändöns IF
Tullberg, Henrik 2227 M10M 1:05:54 394 Team HBES
Tullberg, Oskar 7520 KN3 26:19 Brändöns IF
Tunlind, Martin 4576 GY 51:30 114 Gymnasiebyn
Tuolja, Jim 5127 GY Gymnasiebyn
Tuvemyr, Kjell 1136 M21M 1:48:17 57 Hälsovägledarna
Tymchenko, Maria 4362 GY Gymnasiebyn
Tyni, Elin 4161 GY 1:02:08 329 Gymnasiebyn
Törlind, Peter 2066 M10M 1:05:30 392 Luleå Tekniska Universitet
Törngren, Gabriella 2311 M10K 1:02:46 91 Luleå Kommun
Törngren, Linnéa 2406 M10K 54:51 32 Luleå Gjutarens IF
Törnkvist, Emil 4012 GY Gymnasiebyn
Törnqvist, Rasmus 5115 GY 57:18 213 Gymnasiebyn
Töyrä, Anneli 3197 M6 1:02:43 129 Tulldata IF
Töyrä, Annette 3099 M6 1:06:31 153 Luleå Kommun
Töyrä, Emma 7539 KN3 23:52 Tulldata IF
Töyrä, Hannes 7055 KN2 13:17 Tulldata IF
Töyrä, Henrik 7056 KN2 14:07 Tulldata IF
Töyrä, Håkan 3196 M6 1:02:45 131 Tulldata IF
Töyrä, Pär 2362 M10M 48:37 99 NCC
Töyrä, Tommy 2273 M10M 52:02 179 Luleå Kommun
Last modified 2009-06-07 16:46 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.