Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2009-06-07 16:47
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
Luleå Kommuns Kretslopp, Ungdom
STNR NAMN KLUBB TID DIFF MIN/KM
1 3032 Marcus Nilsson Lulekamraterna 27:37 4:14
2 3162 Jakob Fridesjö Rutviks SK 29:36 1:59 4:33
3 3312 Mimmi Björn Fredrika IK 30:14 2:37 4:39
4 3043 Anton Möller Fredrika IK 30:32 2:55 4:41
5 3049 Vendela Henriksson Luleå Gjutarens IF 32:14 4:37 4:57
6 3123 Andreas Klasson Studentidrotten 33:08 5:31 5:05
7 3080 Sara Bergman Luleå Alpina 36:23 8:46 5:35
8 3217 Anna Holmgren Bergnäsets AIK 36:28 8:51 5:36
9 3163 Erik Lidén Rutviks SK 36:55 9:18 5:40
10 3161 Ellen Sundbom Rutviks SK 36:58 9:21 5:41
11 3083 Linus Levin Antnäs BK 36:59 9:22 5:41
12 3159 Axel From Rutviks SK 37:24 9:47 5:45
13 3307 Jonathan Köhler Hertsöskolans IF 37:31 9:54 5:46
14 3078 Emma Pakkala Sävast Ski Team 38:05 10:28 5:51
15 3160 Joel Larsson Rutviks SK 38:15 10:38 5:53
16 3164 Emma Sundbom Rutviks SK 38:16 10:39 5:53
17 3216 Sara Burström Flodin Bergnäsets AIK 38:58 11:21 5:59
18 3304 Måns Engberg Hertsöskolans IF 39:16 11:39 6:02
19 3305 Robin Öystilä Hertsöskolans IF 39:18 11:41 6:02
20 3306 Nick Antti Hertsöskolans IF 39:28 11:51 6:04
21 3219 Linnea Lantz Bergnäsets AIK 39:45 12:08 6:06
22 3221 Linn Malander Bergnäsets AIK 40:07 12:30 6:10
23 3308 Viktoria Eriksson Hertsöskolans IF 40:51 13:14 6:17
24 3091 Johannes Fåhraeus Gladan BK 42:22 14:45 6:31
25 3263 Mattias Rönnberg Bensbyns Ungdoms- och 42:44 15:07 6:34
26 3223 Joar Andersson Klubblös 44:20 16:43 6:49
27 3220 Matilda Lindberg Bergnäsets AIK 44:48 17:11 6:53
28 3239 Elina Folkeson Sävast Ski Team 45:09 17:32 6:56
29 3222 Linnea Öhlund Bergnäsets AIK 48:35 20:58 7:28
30 3310 Sohaiba Nori Hertsöskolans IF 48:42 21:05 7:29
31 3168 Ellinor Lernstål Luleå Friidrottsfören 50:14 22:37 7:43
32 3309 Lida Nori Hertsöskolans IF 58:42 31:05 9:01
Last modified 2009-06-07 16:46 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.