Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2009-06-07 16:47
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
MAX-loppet, 3.5 km
STNR NAMN KLUBB TID
7570 Isac Alalehto Notvikens IK 32:44
7515 Anton Allegren Lira BK 23:43
7569 Jonatan Arvidsson Klubblös 18:25
7581 Oskar Bergquist Notvikens IK 32:46
7547 Jonathan Bryntesson Ek Klubblös 32:59
7548 My Bryntesson Ek Klubblös 32:58
7588 Edwin Bäckström Storfors SK 19:22
7541 Emil Bäckström Notvikens IK 18:21
7551 Filip Dawidson Luleå LDK 23:46
7584 Maria Ditlefsen Klubblös 34:25
7536 Anton Enbuske Tulldata IF 19:03
7535 Petra Enbuske Tulldata IF 25:44
7582 Viktor Enström Klubblös 18:27
7592 Jonathan Eriksson Storfors AIK 15:13
7575 Lovisa Eriksson Lira BK 18:30
7522 Joel Flinkfeldt Klubblös 20:38
7574 Josefine Flinkfeldt Ale IF 27:40
7532 Erik Flygare Gammelstads Basketbollkl 20:25
7553 Aina Grensjö Strömnäs GIF 16:41
7523 Elliot Grensjö Antnäs BK 17:43
7528 Ellen Hallqvist SK Gränsen Hedenäset 15:26
7543 Carolin Hellberg IFK Råneå 23:37
7505 Erik Hietaniemi Lira BK 18:13
7538 Emma Hjälmsson NCC 20:51
7555 Susanne Jakobsen Björns IF 16:54
7563 Samuel Jodérus Notvikens IK 20:08
7557 Annika Johansson Klubblös 32:31
7508 Jesper Johansson Alvik IK 15:33
7513 Emily Jolsterå Klubblös 27:28
7516 William Juntti Klubblös 21:28
7564 Robin Järvenberg Brooklyn Tigers 15:09
7507 Elisabet Karlsson Klubblös 25:46
7586 Tiril Kaspersen Klubblös 26:00
7571 Jonathan Kling Klubblös 18:28
7544 Linn Knochenhauer IFK Råneå 26:47
7554 Evelina Koivuniemi SK Gränsen 16:37
7526 Aicha Koussa Klubblös 27:12
7576 Klara Lampinen Gammelstads IF 20:56
7512 Johannes Landström Brändöns IF 25:50
7509 Mattias Landström Brändöns IF 19:34
7531 Filip Larsson Gammelstads IF 20:16
7527 Gabriel Larsson Rutviks SK 20:41
7524 Harald Larsson Bergnäsets AIK 20:47
7585 Agnes Leithe Bodö Gym & Turn 34:42
7587 Konstanse Leithe Bodö Gym & Turn 37:00
7534 Niklas Lindholm Tulldata IF 27:51
7578 Marika Lovén Klubblös 23:51
7579 Saga Lovén Klubblös 28:45
7573 Anton Lundmark Naik 27:39
7567 Arvin Lundström Luleå Brottarklubb 20:13
7593 Viktor Lundström Klubblös 26:21
7577 Emma Löfgren Klubblös 25:45
7559 Erik Löwenborg Sunderby SK 22:35
7545 Ida Mansikka SK Gränsen 17:57
7546 Johan Mansikka SK Gränsen 16:58
7514 Jakob Marklund Lira BK 16:09
7503 Marcus Möller Fredrika IK 18:23
7580 Hugo Nilsson Norrfjärdens IF 33:42
7558 Hanna Nykäinen Liviöjärvi IF 19:17
7511 Erik Pakkala Sävast Ski Team 17:22
7518 Daniel Sandin Notvikens IK 22:11
7519 Johan Sandin Notvikens IK 25:50
7562 Magnus Snällfot Gammelstads IF 26:26
7565 Oskar Stoltz Gammelstads IF 16:49
7550 Erik Strandberg Klubblös 32:49
7560 Simon Strand Obbola IK 21:25
7572 Isabell Svanberg Naik 31:31
7590 Jonathan Söderholm Gammelgården IF 22:32
7589 Josefine Söderholm Assi IF 17:41
7510 Anna Södersten Gammelstads IF 18:08
7506 Sebastian Thorell Lira BK 35:39
7521 Hampus Tullberg Brändöns IF 19:43
7520 Oskar Tullberg Brändöns IF 26:19
7539 Emma Töyrä Tulldata IF 23:52
7533 Jonathan Wallberg Alvik IK 17:17
7561 Simon Wallgren Antnäs BK 16:11
7591 Rosa Vallgårda LAKF 28:44
7549 Måns Wallström Klubblös 18:13
7566 Ruben Wiklund IFK Luleå 23:22
7525 Nicole Villena Klubblös 20:31
7552 Axel Virtala Luleå Gjutarens IF 21:25
7529 Ludwig Wirtoft Avans SK 16:37
7530 William Wirtoft Avans SK 15:29
7501 Olle Wrede IFK Luleå 20:48
7556 Sanna Ylivainio Klubblös 32:16
7583 Andreas Öhlund Notvikens IK 21:18
7542 Gustav Öystilä Brooklyn Tigers 16:45
Last modified 2009-06-07 16:46 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.