Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2009-06-07 16:47
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
MAX-loppet, 2 km
STNR NAMN KLUBB TID
7133 Madeleine Ahlström Lira BK 13:38
7118 Linnéa Aidanpää Klubblös 16:59
7119 Robin Aidanpää Klubblös 16:46
7100 Elsa Alkberg Klubblös 14:00
7152 Edvin Alqvist Klubblös 39:51
7102 Jon Ander Piteå IF 8:49
7070 Björn Andersson Klubblös 13:01
7105 Didrik Backteman Klubblös 17:06
7076 Ebba Berggård Klubblös 15:26
7075 Jakob Berggård Klubblös 14:31
7018 Alexander Björklund Brändöns IF 12:23
7151 Hampus Björn Fredrika IK 9:28
7135 Isac Bohm Klubblös 12:50
7148 Erik Bolin Klubblös 10:52
7081 Janina Bramberg Klubblös 19:37
7080 Pontus Bramberg Klubblös 16:28
7084 Rasmus Bramberg Klubblös 19:03
7116 Jakob Burström Gammelstads IF 11:34
7099 Viktoria Bäckström Klubblös 13:20
7114 John Carlsson Klubblös 23:11
7019 Einar Cederlund Luleå Gjutarens IF 13:41
7025 Amanda Danielsson Luleå fif 10:17
7024 Allan Doski Klubblös 17:02
7124 Joar Eliasson Sunderby SK 10:00
7078 Niklas Enbom Karlsson Gammelstads IF 12:06
7077 Tobias Enbom Karlsson Gammelstads IF 12:08
7150 Wilmer Eneris Klubblös 18:10
7146 Moa Engström OK Renen 17:27
7003 Elina Eriksson Metria 14:15
7002 Joel Eriksson Metria 11:55
7038 Linus Eriksson Lyckhagen Bergnäsets AIK 24:40
7091 Lovisa Ersson Klubblös 14:55
7094 Fredrik Falk Klubblös 18:32
7093 Joakim Falk Klubblös 17:34
7021 Johannes Fallström Matts Gammelstads IF 13:16
7043 Kajsa Flygare Gammelstads Basketbollkl 15:08
7004 Isak Forsgren Klubblös 17:11
7005 Markus Forsgren Klubblös 16:42
7103 Elias Forss Morjärvs SK 8:58
7059 Henning Forsén Lira BK 12:33
7054 Edward Furberg Tulldata IF 18:17
7113 Edvin Gotthold Gammelstads IF 14:36
7031 Jennifer Grensjö Antnäs BK 12:32
7058 Cecilia Gustafsson Brändöns IF 11:40
7057 Ellen Gustafsson Brändöns IF 11:31
7020 Tiger Gustafsson Klubblös 12:30
7041 Filip Hademalm Lira BK 18:48
7111 Gustav Harila Bergnäsets AIK 11:47
7129 Emma Hedlund Gjutarens IF 9:43
7085 Måns Hedlund Klubblös 13:35
7101 Filip Hjort Klubblös 13:46
7062 Hannes Huhta Klubblös 12:36
7063 Isak Huhta Klubblös 16:05
7090 Agnes Hyllander Klubblös 14:55
7068 William Jakobsen Björns IF 17:40
7112 Alice Jansson Klubblös 9:47
7011 Casper Jensen Lira BK 14:11
7012 Christopher-Robin Jensen Klubblös 13:19
7092 Maja Jodérus Notvikens IK 13:54
7125 Stine Johanssen Klubblös 14:12
7145 Ellinor Johansson Klubblös 14:44
7042 Emil Johansson Bergnäsets AIK 12:08
7079 Klara Jonsson Klubblös 13:32
7044 Love Jonsson Klubblös 15:00
7028 Elisa Juntti Klubblös 20:52
7017 Helena Karlsson Klubblös 15:08
7141 Emil Kaspersen Klubblös 19:14
7140 Tilde Kaspersen Klubblös 23:52
7104 Harry Kircher Gammelstads IF 18:38
7027 Tomas Kliauga Lira BK 13:17
7122 Kristoffer Lahti Klubblös 9:33
7071 Mikael Lamberg Sunderby SK 16:04
7149 Tuva Larsson Klubblös 14:03
7088 Leonard Lindgren Bergnäsets AIK 12:21
7083 Lucas Lindgren Brändöns IF 12:26
7134 Tove Lovén Klubblös 15:23
7132 Hanna Lundberg Klubblös 10:34
7040 Simon Lundin OK Renen 12:47
7117 Isak Lundström Luleå Brottarklubb 10:39
7096 Tindra Lundström Klubblös 16:55
7072 Filip Marjala Gammelstads Basketbollkl 12:35
7046 Aaron Marklund Tulldata IF 13:59
7047 Isaac Marklund Tulldata IF 18:15
7127 Simon Markström OK Renen 12:42
7136 Kristoffer Martinell Klubblös 12:27
7131 Hugo Meijer Klubblös 10:20
7098 Alva Nilsson Klubblös 13:23
7006 Jennifer Nilsson Lira BK 13:35
7051 Astrid Nordberg Tulldata IF 15:11
7154 Elias Nordlund Assi IF 13:35
7155 Jacob Nordlund Assi IF 50:10
7126 Wilma Nuuksujärvi Klubblös 21:43
7069 Ellen Nykäinen Liviöjärvi IF 12:00
7049 Alice Olsson Tulldata IF 12:12
7048 Anna Olsson Tulldata IF 14:02
7016 Filippa Pettersson Luleå fotboll 10:30
7153 Simon Pettersson Klubblös 45:09
7121 david Rosén Klubblös 12:01
7037 Moa Rundgren Sunderby SK 9:48
7036 My Rundgren Sunderby SK 12:25
7086 Tindra Sandelid Klubblös 14:10
7029 Anton Sandin Notvikens IK 15:39
7015 Jonathan Schmaltz Klubblös 13:31
7073 Max Selberg Klubblös 16:49
7074 Tove Selberg Klubblös 14:03
7115 Mahtilda Silverplats Klubblös 18:46
7050 Emil Simu NCC 10:12
7107 Viktor Skogfält Klubblös 11:34
7109 Isabella Solvang Klubblös 11:46
7110 Victoria Solvang Klubblös 20:04
7066 Linnea Steen Svartlå IK 17:21
7065 Olivia Steen Svartlå IK 17:21
7034 Alicia Stenman Studentidrotten 15:29
7035 Felix Stenman Studentidrotten 15:37
7097 Oliver Stoltz Gammelstads IF 13:20
7087 Jonatan Strand Obbola IK 10:57
7082 Edvin Ström Brooklyn Tigers 12:12
7142 Viktoria Sundkvist Töre SK 13:28
7143 Alexander Sundqvist Töre SK 13:26
7064 Linnea Sundqvist Alvik IK 12:03
7089 Samuel Sundqvist Klubblös 9:44
7052 Emma Svensson Tulldata IF 11:49
7053 Tim Svensson Tulldata IF 22:45
7023 Jenny Södersten Gammelstads IF 10:59
7010 Daniel Thorell Gladan BK 15:20
7060 Elin Thun Lira BK 12:17
7061 Erik Thun Lira BK 11:42
7055 Hannes Töyrä Tulldata IF 13:17
7056 Henrik Töyrä Tulldata IF 14:07
7130 Erik Utterström Klubblös 15:14
7045 Frida Wallberg Alvik IK 11:37
7120 Rasmus Vallenberg Naik 13:07
7144 Tore Vallgårda LAKF 13:51
7147 Emil Wallman Sundoms IF 12:53
7039 Filip Wallton Andersson Klubblös 13:16
7108 Ada Westerberg Klubblös 18:55
7067 Saga Westerlund Luleå Enhjulings Klubb 14:15
7106 Ellen Wiklund IFK Luleå 13:56
7138 Jesper Wiklund Klubblös 17:26
7139 Mattias Wiklund Klubblös 20:09
7137 Ottilia Wiklund Klubblös 19:18
7123 Linus Wikström Sunderby SK 10:00
7128 Nils Öhlund Sunderby SK 11:12
Last modified 2009-06-07 16:46 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.