Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Backlund, Fredrik 2333 M10H 46:45 66 Luleå Tekniska Universitet
Backlund, robert 317 T10H 36:35 5 solbergs if
Backman, Mattias 4250 GY 54:38 194 Gymnasiebyn
Backman, Torgny 3340 M6 1:08:08 200 NCC
Backteman, Didrik 7028 KN2 15:28 Klubblös
Backén, Staffan 2222 M10H 1:20:22 343 Luleå Tekniska Universitet
Barsk, Mattias 1059 M21H 1:37:54 25 Klubblös
Beaube, Franjois 1100 M21H 1:47:20 60 Studentidrotten
Beckenäs, Gustav 7590 KN3 24:11 Tulldata IF
Beckenäs, Marianne 3317 M6 41:38 45 Luleå Kommun
Beckman, Christoffer 4397 GY Gymnasiebyn
Bengtsson, Gunnar 3318 M6 50:23 92 Lulekamraterna
Bengtsson, Jenny 4231 GY Gymnasiebyn
Bengtsson, Mattias 3225 M6 1:10:05 211 Luleå Kommun
Bengtsson, Robert 2530 M10H 42:17 18 Storfors SK
Bengtén, Ylva 4607 GY 1:01:45 328 Gymnasiebyn
Berbom, Vendela 4196 GY 1:00:31 305 Gymnasiebyn
Berg, David 4324 GY Gymnasiebyn
Berg, Erik 2006 M10H 56:57 250 Optimation AB
Berg, Joel 4349 GY 58:32 277 Gymnasiebyn
Berg, Patrik 2548 M10H 1:24:35 344 G 4 S
Berg, Sandberg Josefin 4303 GY Gymnasiebyn
Bergamark, Lisa 4631 GY Gymnasiebyn
Bergdahl, Anton 1140 M21H 1:25:17 1 OK Nolaskogsarna
Bergdahl, Emma 4020 GY Gymnasiebyn
Bergdahl, Erika 4025 GY Gymnasiebyn
Bergdal, Teresa 4084 GY Gymnasiebyn
Bergenudd, Matilda 4409 GY Gymnasiebyn
Berggren, Daniel 1097 M21H 1:32:04 9 Klubblös
Berggård, Ebba 7063 KN2 13:09 Klubblös
Berggård, Glenn 3074 M6 50:17 91 Luleå Tekniska Universitet
Berggård, Jakob 7064 KN2 13:03 Klubblös
Bergkvist, Agnes 7626 KN3 28:14 Luleå Tekniska Universitet
Bergkvist, Oskar 7136 KN2 15:44 Luleå Tekniska Universitet
Berglund, Anders 2008 M10H 48:45 106 Luleå Tekniska Universitet
Berglund, Anders 2406 M10H 50:35 137 Ferruform
Berglund, Andreas 1079 M21H 1:26:59 3 F 21 IF
Berglund, Christer 2119 M10H 47:57 87 Luleå Tekniska Universitet
Berglund, Emmelie 4012 GY Älvsbyns Gymnasium
Berglund, Filip 7087 KN2 16:56 Klubblös
Berglund, Kajsa 4116 GY 1:00:14 299 Gymnasiebyn
Berglund, Linus 4850 GY 52:23 157 Gymnasiebyn
Berglund, Malin 4142 GY 50:24 122 Gymnasiebyn
Berglund, Maria 2436 M10D 55:19 48 SSAB Tunnplåt Met.
Berglund, Sofia 4942 GY 1:04:20 370 Gymnasiebyn
Berglund, Sture 2182 M10H 1:39:27 358 NCC
Bergman, Evelina 4729 GY Gymnasiebyn
Bergman, Folke 2561 M10H 55:41 231 PEAB Sverige
Bergman, Johanna 2314 M10D 58:30 71 Klubblös
Bergman, Maria 3049 M6 39:59 34 Luleå Kommun
Bergman, Sara 3050 M6U 37:35 17 Luleå Alpina
Bergquist, Bjarne 2581 M10H 55:52 237 Luleå Tekniska Universitet
Bergqvist, Nilsson Eme 4945 GY Gymnasiebyn
Bergström, Benjamin 7552 KN3 18:54 KRIK
Bergström, Brianna 7062 KN2 14:55 KRIK
Bergström, Jonathan 3246 M6U 33:51 9 KRIK
Bergström, Per 1019 M21H 1:48:03 64 Luleå Tekniska Universitet
Bergström, Tomas 2273 M10H 46:34 60 Ramböll
Bergström, Victor 4221 GY Gymnasiebyn
Bergvall, Linda 3301 M6 1:10:11 213 Telia IF
Berlin, Anna 4892 GY Gymnasiebyn
Bernland, Lars Göran 1012 M21H 1:38:31 27 Kvarnsveden
Bexelius, Linn 4474 GY Gymnasiebyn
Bjuhr, Isabell 4443 GY Gymnasiebyn
Bjuhr, Magnus 2230 M10H 52:03 167 GALÄREN
Björk, Alexander 4661 GY 47:50 79 Gymnasiebyn
Björkenäs Lamberg, Lin 4143 GY Gymnasiebyn
Björklund, Adam 7545 KN3 28:18 Brändöns IF
Björklund, Josefine 4251 GY Gymnasiebyn
Björklund, Roger 2405 M10H 45:31 53 Ferruform
Björklund, Sofia 4520 GY 54:26 184 Gymnasiebyn
Björklund, Viktor 7059 KN2 9:23 Brändöns IF
Björkman, Arne 1137 M21H 1:53:20 76 HDCS
Björkén, Elin 4699 GY Gymnasiebyn
Björkén, Erik 4033 GY 58:48 281 Gymnasiebyn
Björn, Bengt-Peder 2528 M10H 40:35 8 Fredrika IK
Björn, Hampus 7132 KN2 9:18 Fredrika IK
Björn, Mimmi 3326 M6U 29:33 3 Fredrika IK
Björnemark, Eva 3169 M6 42:42 52 Luleå Kommun
Björnfot, Amanda 4900 GY Gymnasiebyn
Björnfot, Jenny 7570 KN3 19:24 Sunderby SK
Björnfot, Jonny 2374 M10H 1:34:02 351 Ferruform
Björnsson, Fredrik 4144 GY 40:41 7 Gymnasiebyn
Björnström, Lena 3164 M6 1:19:16 232 Vägverket Reg Norr/FFVN
Bladfors, Fredrik 2588 M10H 52:28 176 Ramböll
Blom, Johanna 4239 GY Gymnasiebyn
Blom, Sebastian 4662 GY 43:54 20 Gymnasiebyn
Blombacke, Caroline 307 T10JD 44:48 3 Morjärvs SK
Blombacke, Markus 4029 GY Gymnasiebyn
Blomberg, Jerry 2323 M10H 1:09:04 324 Luleå Tekniska Universitet
Blomqvist, Morgan 4769 GY Gymnasiebyn
Bodin, Christofer 4350 GY Gymnasiebyn
Boman, Amanda 4071 GY Gymnasiebyn
Boman, Emma 4735 GY Gymnasiebyn
Boman, Kenneth 10 T21M22 1:15:06 3 Lulekamraterna
Boman, Simon 4904 GY 59:43 293 Gymnasiebyn
Bonnevier, Martin 2396 M10H 57:49 255 Ferruform
Boqvist, Gunnar 2165 M10H 48:06 91 Klubblös
Bora, Mert 7616 KN3 40:00 IFK Luleå
Borg, Alexander 4367 GY 57:49 259 Gymnasiebyn
Borg, Anton 4680 GY 51:00 131 Gymnasiebyn
Borg, Josefin 4712 GY 53:17 167 Gymnasiebyn
Boström, Johan 4596 GY 39:13 3 Gymnasiebyn
Boström, Linus 1131 M21H 1:42:11 33 IFK Arvidsjaur
Boström, Mikael 3226 M6 1:03:42 152 Luleå Kommun
Boström, Pontus 4145 GY 1:01:14 320 Gymnasiebyn
Boulet, Thomas 1101 M21H 1:53:57 78 Studentidrotten
Bramberg, Pontus 7052 KN2 16:39 Klubblös
Brehm, Lukas 4842 GY 46:01 47 Gymnasiebyn
Breimer, Julius 2270 M10H 43:01 26 Rutviks SK
Breimer, Martin 2451 M10H 47:46 79 Rutviks SK
Breimer, Matteus 4950 GY 45:50 44 Gymnasiebyn
Breimer, Teodor 4351 GY 50:16 119 Gymnasiebyn
Broström, Martin 4561 GY 52:08 148 Gymnasiebyn
Broström, Sofia 4287 GY Gymnasiebyn
Bryntesson Ek, Jonatha 7534 KN3 32:53 Klubblös
Bryntesson Ek, My 7535 KN3 32:26 Klubblös
Brännberg, Gunilla 3129 M6 1:19:53 235 Luleå Kommun
Brännmark, Elin 4953 GY Gymnasiebyn
Brännström, Birgith 2178 M10D 52:36 32 Luleå Kommun
Brännström, Erik 4562 GY 43:59 22 Gymnasiebyn
Brännström, Julia 7017 KN2 14:21 Sunderby SK
Brännström, Kalle 7018 KN2 15:46 Sunderby SK
Brännström, Paul 2179 M10H 55:56 239 Klubblös
Brännström, Sara 4681 GY 52:18 155 Gymnasiebyn
Brännström, Solveig 2294 M10D 57:12 62 Smedsbyns IF
Brännström, Thomas 1001 M21H 1:41:58 32 Juridica Familjejuridik IF
Bröms, Anton 4960 GY 51:12 133 Gymnasiebyn
Bröms, Zacharias 7563 KN3 23:41 Klubblös
Bubalo, Antonia 4898 GY Gymnasiebyn
Bucht, Ellinor 4521 GY Gymnasiebyn
Bucht, Josefin 4563 GY Gymnasiebyn
Burman, Stig 2283 M10H 1:12:24 334 a och d arkitektkontor ab
Burström Flodin, Erik 4919 GY 57:22 245 Gymnasiebyn
Burström, Nils 2502 M10H 43:31 32 OK Vargen Kalix
Bygdemark, Ulf 1073 M21H 1:59:13 94 Bygdeå gif
Bylund, Karolin 4742 GY Gymnasiebyn
Bysell, Martin 12 T21M22 1:32:18 11 IFK Moras FIK
Bäckman, Ellen 4836 GY 56:10 227 Gymnasiebyn
Bäckström, Amanda 7622 KN3 24:34 Klubblös
Bäckström, Anders 2371 M10H 54:08 212 Ferruform
Bäckström, Bertil 2562 M10H 52:47 186 Klubblös
Bäckström, Emil 7518 KN3 21:34 Notvikens IK
Bäckström, Emilia 4272 GY Gymnasiebyn
Bäckström, Hans 2566 M10H 40:01 5 Luleå Kommun
Bäckström, Jonathan 4854 GY 56:40 231 Gymnasiebyn
Bäckström, Kent 3217 M6 1:03:07 143 Luleå Kommun
Bäckström, Lennart 2279 M10H 52:47 186 Kalix LK
Bäckström, Linnea 4111 GY Gymnasiebyn
Bäckström, Nils 4483 GY 45:31 40 Gymnasiebyn
Börlin, David 4410 GY Gymnasiebyn
Last modified 2008-05-20 09:31 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.