Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Saadio, Erik 4646 GY 1:07:07 350 Gymnasiebyn
Saadio, Gunnar 3173 M6 58:38 192 Tulldata IF
Said, Hassan 2459 M10H 56:32 223 F 21 IF
Saloniemi, Åke 2606 M10H 54:30 197 SK Gränsen Hedenäset
Samuel, Lundqvist 2126 M10H 1:03:44 310 F 21 IF
Samuelsson Öberg, Ida 4508 GY Gymnasiebyn
Samuelsson, Joar 7601 KN3 28:11 Klubblös
Samuelsson, Viktor 7113 KN2 13:38 Ersnäs IF
Sandberg Sundbom, Oska 7146 KN2 13:24 LSK
Sandberg, Alexander 4425 GY Gymnasiebyn
Sandberg, Fredrik 2427 M10H 1:15:30 335 Team York
Sandberg, Greger 2602 M10H 56:48 231 Ramböll
Sandberg, Mats 1105 M21H 1:37:47 18 Luleå Kommun
Sandberg, Samir 4773 GY Gymnasiebyn
Sandin, Daniel 7007 KN2 13:51 Notvikens IK
Sandin, Johan 7506 KN3 31:02 Notvikens IK
Sandin, Josefina 4279 GY Gymnasiebyn
Sandin, Stig 3024 M6 54:44 167 Luleå Kommun
Sandkvist, Emil 4415 GY 1:08:52 373 Gymnasiebyn
Sandkvist, Sofia 4156 GY 1:05:19 330 Gymnasiebyn
Sandle, Simon 4280 GY 55:00 158 Gymnasiebyn
Sandling, Isak 1053 M21H 1:58:34 91 Vuollerim SK
Sandlund, David 7557 KN3 19:38 Piteå Motorsällskap
Sandqvist, Erica 3009 M6 58:09 184 Luleå Kommun
Sandström Juhojuntti, 4408 GY Gymnasiebyn
Sandström, Cia 2278 M10D 56:16 29 bygdeå gif
Sandström, Anneli 4822 GY 1:00:10 238 Gymnasiebyn
Sandström, Johan 4553 GY 48:18 57 Gymnasiebyn
Sandström, Minea 4259 GY Gymnasiebyn
Sandström, Niklas 1134 M21H 1:41:50 29 Blåsmarks SK
Sandström, Sandra 4315 GY Gymnasiebyn
Sandström, Sara 4080 GY Gymnasiebyn
Sandström, Sara 4388 GY Gymnasiebyn
Sannerborg, Theo 7129 KN2 12:50 Luleå city basket
Savolainen, Marko 4459 GY Gymnasiebyn
Saxin, Anna 2064 M10D 59:24 65 Luleå Kommun
Schönfeldt, Ida 2368 M10D 54:11 20 Vägverket Reg Norr/FFVN
Scott, Anna 3180 M6 36:47 63 Tulldata IF
Scott, Nina 2491 M10D 1:32:54 131 Englundshus AB
Segerlund, Britt-Marie 2222 M10D 1:31:14 127 FDT AB
Segerlund, Emil 4983 GY 51:24 103 Gymnasiebyn
Segerlund, Johan 4420 GY Gymnasiebyn
Segerlund, Johanna 2611 M10D 1:01:01 75 Sundoms IF
Segerlund, Manne 3348 M6U 35:50 21 Sundoms IF
Segerlund, Rolf 2268 M10H 1:01:04 289 KFM Norra avd
Segerstedt, Erik 4926 GY 58:46 215 Gymnasiebyn
Selin, Eva 3095 M6 38:32 78 Klubblös
Selinder, Åke 3314 M6 50:56 142 Luleå Kommun
Sellberg, Aditi 4472 GY Gymnasiebyn
Sennström, Anna 4338 GY 59:38 227 Gymnasiebyn
Sennström, Markus 5002 GY 51:28 105 Gymnasiebyn
Settergren, Jennifer 4638 GY 1:07:55 359 Gymnasiebyn
Settermalm, Sebastian 4032 GY Gymnasiebyn
Sherwan Osman, Dilman 5020 GY 57:28 196 Gymnasiebyn
Sidén, Marja 4970 GY 1:09:54 389 Gymnasiebyn
Sidén, Sara 4781 GY Gymnasiebyn
Siklander, Tina 4543 GY Gymnasiebyn
Silverberg, Josefin 4358 GY Gymnasiebyn
Silverhav, Andreas 4958 GY 43:58 12 Gymnasiebyn
Simonsson, Hanna 4639 GY Gymnasiebyn
Sjöberg, Cecilia 7055 KN2 10:38 Luleå Friidrottsförening
Sjöberg, Elina 7554 KN3 20:17 Rutviks SK
Sjöberg, Ellen 7090 KN2 12:06 Rutviks SK
Sjöberg, Sara 2366 M10D 58:41 55 Vägverket Reg Norr/FFVN
Sjödin, Helena 3050 M6 39:33 96 Luleå Kommun
Sjödin, Klara 7006 KN2 15:15 Lule Simsällskap
Sjödin, P-O 2150 M10H 50:41 132 Norra Västerbotten
Sjögren, Josefin 4095 GY Gymnasiebyn
Sjölund, Leif 2504 M10H 58:35 260 SSAB Tunnplåt Met.
Sjöström, Petronella 4587 GY Gymnasiebyn
Sjösund, Lars Lowe 1057 M21H 2:00:01 92 Klubblös
Skalman, Anna 1085 M21D 1:57:56 10 Avans SK
Skarpsvärd, Sofie 4325 GY Gymnasiebyn
Skogfält, Lars-Peter 2107 M10H 47:33 59 Klubblös
Skoglund, Elisabeth 2177 M10D 47:59 1 Luleå Kommun
Skogqvist, Anna 4823 GY 1:09:38 383 Gymnasiebyn
Skoreby, Christin 7137 KN2 15:46 Boden SK
Skoreby, Martin 7587 KN3 21:10 Boden SK
Skoreby, Paula 7588 KN3 29:49 Boden SK
Skoreby, Sabine 2627 M10D 58:54 59 Boden SK
Skott, Evonny 2208 M10D 50:55 10 Luleå Kommun
Skott, Joakim 4045 GY Gymnasiebyn
Smeds, Ylva 2223 M10D 1:27:32 125 FDT AB
Snäll, Agnes 7575 KN3 27:34 Luleå FC
Snällfot, Magnus 7010 KN2 17:36 Gammelstads IF
Snöfjord, Simon 4190 GY 59:14 219 Gymnasiebyn
Solhall, Cristoffer 4959 GY 53:37 129 Gymnasiebyn
Solvang Stoltz, Grete 2457 M10D 57:30 44 SCA
Sommeryd, Anna-Karin 4554 GY Gymnasiebyn
Sonnebro, Linda 2475 M10D 1:02:16 82 Telia IF
Spegel, Lisa 2408 M10D 1:16:11 120 NTI Gymnasiet
Stande, Ronny 3 T21M55 1:41:21 5 Vettasjärvi IF
Stange, Tobias 2434 M10H 54:33 198 Klubblös
Stehn, Amanda 4555 GY 51:29 106 Gymnasiebyn
Stenberg, Anna 3324 M6U 42:30 28 LIRA BK F95 BLÅ
Stenberg, Bengt 1068 M21H 1:42:47 34 PEAB Sverige
Stenberg, Claes 2442 M10H 59:24 266 Klubblös
Stenberg, Karin 4683 GY 1:07:22 351 Gymnasiebyn
Stenberg, Rigmor 2630 M10D 1:02:52 86 Infjärdens Sportklubb
Stenberg, Roger 3325 M6 40:55 105 LIRA BK F95 BLÅ
Stenberg, Siv 2224 M10D 1:31:16 128 FDT AB
Stenlund, Bo 2098 M10H 1:01:55 295 Preem Team
Stenlund, Emil 7008 KN2 15:48 Klubblös
Stenlund, Hans 4298 GY 1:04:07 315 Gymnasiebyn
Stenlund, Moa 7009 KN2 21:05 Klubblös
Stenman, Petter 4858 GY 54:58 156 Gymnasiebyn
Stenmark, Greta 2429 M10D 58:51 57 Korpen Kiruna
Stenmark, Lennart 2612 M10H 1:06:01 320 Klubblös
Stenudd, Conny 4738 GY 1:08:27 366 Gymnasiebyn
Stenvall, Karin 3279 M6 1:05:15 226 Arctic Group AB
Stigsäter, Lisette 3158 M6 55:58 173 Luleå Kommun
Stoltz, Henrik 7573 KN3 31:02 Klubblös
Stoltz, Oliver 7085 KN2 20:18 Regnbågen
Stoltz, Oskar 7084 KN2 11:20 Öhemskolan
Stoltz, Patrik 2458 M10H 1:00:59 287 Canon Business Center
Stovén, Martin 4971 GY 55:22 163 Gymnasiebyn
Strand, Solveig 2428 M10D 59:49 67 Klubblös
Strand, Tommy 2658 M10H 1:03:28 308 Telia IF
Strandberg, Berit 2253 M10D 1:04:37 97 Luleå Kommun
Strandberg, Erik 7078 KN2 16:59 Klubblös
Strandelin, Adam 1064 M21H 1:39:28 22 Klubblös
Stridfeldt, Håkan 2161 M10H 49:20 101 Skanska IF
Ström, Izabelle 4177 GY 52:02 115 Gymnasiebyn
Ström, Jenny 4847 GY Gymnasiebyn
Ström, Linnea 4861 GY 1:03:04 290 Gymnasiebyn
Strömbergsson, Jonatha 4002 GY 56:38 186 Älvsbyns Gymnasium
Strömbäck, Viktor 4923 GY Gymnasiebyn
Strömgren, Martin 4012 GY Älvsbyns Gymnasium
Sturk, Stina 4604 GY Gymnasiebyn
Styrman, Cathrine 4930 GY Gymnasiebyn
Styrman, Malin 2017 M10D 56:55 39 Luleå Tekniska Universitet
Ståhl, Sten-Göran 2104 M10H 1:10:49 330 Klubblös
Stålnacke, Marika 39 T21K22 1:50:52 6 Bergnäsets AIK
Stålnacke, Mia 4492 GY 1:03:42 304 Gymnasiebyn
Stöckel, Patrik 1121 M21H 1:48:36 61 NCC
Sund, Markus 4404 GY Gymnasiebyn
Sundberg, Anna 4760 GY 1:03:31 299 Gymnasiebyn
Sundberg, Astrid 4083 GY Gymnasiebyn
Sundberg, Bo 2221 M10H 1:05:52 319 FDT AB
Sundberg, Daniel 2077 M10H 1:03:14 307 Klubblös
Sundberg, Fredrik 4811 GY 43:37 11 Gymnasiebyn
Sundberg, Frida 1084 M21D 2:02:34 12 F 21 IF
Sundberg, Helena 3286 M6 42:48 111 Aurorum Science Park
Sundberg, Kjell 2199 M10H 1:28:44 350 WM-data
Sundberg, Linn 4630 GY 57:19 192 Gymnasiebyn
Sundberg, Malin 4191 GY 1:05:15 325 Gymnasiebyn
Sundberg, Margareta 2145 M10D 54:25 21 Luleå Kommun
Sundberg, Marlene 2214 M10D 1:40:36 134 FDT AB
Sundberg, Nina 4859 GY 1:04:09 316 Gymnasiebyn
Sundberg, Per 2073 M10H 49:36 106 Vattenfall IF
Sundberg, Robert 4909 GY 47:44 51 Gymnasiebyn
Sundberg, Sara 3212 M6 53:45 160 Vägverket Reg Norr/FFVN
Sundbom, Curt 3302 M6 40:29 103 SSAB Tunnplåt Met.
Sundbom, Daniella 4157 GY Gymnasiebyn
Sundbom, Ellen 7553 KN3 20:18 Rutviks SK
Sundbom, Emma 3281 M6U 32:03 10 Rutviks SK
Sundbom, Simon 4046 GY Gymnasiebyn
Sundelin, Linn 4340 GY Gymnasiebyn
Sundgren, Johanna 4260 GY Gymnasiebyn
Sundh, Marita 13 T21K45 1:49:31 3 Storrödningsbergs IF
Sundin, Jan Axel 2241 M10H 48:19 73 Luleå Kommun
Sundin, Martin 2318 M10H 52:44 167 Luleå Hockey
Sundkvist, Mattias 2416 M10H 50:55 137 Klubblös
Sundkvist, Peter 1083 M21H 1:30:03 3 Sveriges Radio Norrbotten
Sundkvist, Reine 1114 M21H 1:45:52 49 Sveriges Radio Norrbotten
Sundquist, Sune 2444 M10H 50:36 128 Klubblös
Sundqvist, Daniel 2479 M10H 47:04 52 Klubblös
Sundqvist, Joakim 4198 GY Gymnasiebyn
Sundqvist, Joel 7059 KN2 13:20 OK Renen
Sundqvist, Johan 4261 GY Gymnasiebyn
Sundqvist, Mikael 2353 M10H 41:44 9 Försäkringskassan
Sundqvist, Robert 2329 M10H 39:16 4 Pöyry AB
Sundqvist, Therése 2328 M10D 51:00 11 OK Renen
Sundström, André 4782 GY 44:28 18 Gymnasiebyn
Sundström, Anette 2284 M10D 1:00:45 74 Cap Gemini
Sundström, Bertil 3326 M6 39:44 98 NCC
Sundström, Carl 7152 KN2 12:24 Klubblös
Sundström, Carolin 4405 GY 1:03:20 294 Gymnasiebyn
Sundström, Emmy 4442 GY Gymnasiebyn
Sundström, Fredrik 4378 GY Gymnasiebyn
Sundström, Ingemar 1117 M21H 1:29:42 2 Lulekamraterna
Sundström, Lars-Ivar 2181 M10H 1:00:06 279 Myresjöhus United
Sundström, Linn 4105 GY Gymnasiebyn
Sundström, Lisa 7049 KN2 17:26 Alvik IK
Sundström, Mikael 3321 M6 33:42 40 Ferruform
Sundström, Sara 7048 KN2 17:25 Alvik IK
Sundström, Selina 4800 GY Gymnasiebyn
Sundström, Stefan 20 T21M60 1:54:12 3 TAIF
Sundström, Therese 4588 GY Gymnasiebyn
Sundvall, Daniel 4997 GY Gymnasiebyn
Sundén, Peter 1066 M21H 1:46:36 50 S 3 S O IF
Sundén, Ulla 2330 M10D 1:07:24 109 S 3 S O IF
Suvanavasin, Parinya 4685 GY Gymnasiebyn
Svahn, Julia 2570 M10D 54:38 25 Klubblös
Svahn, Nanna 4667 GY 56:29 185 Gymnasiebyn
Svanberg Modig, Robin 5022 GY Gymnasiebyn
Svanberg, Ingvar 2216 M10H 1:40:47 367 FDT AB
Svanberg, Julia 4891 GY Gymnasiebyn
Svanljung, Johan 4945 GY 55:32 168 Gymnasiebyn
Svanold, Rolf 2641 M10H 44:10 22 Hummerstigens Atletklubb
Svartholm, Matilda 4668 GY 1:07:54 357 Gymnasiebyn
Svartholm, Ruben 337 T10H 42:47 9 Gammelstads IF
Svensson, Emma 7063 KN2 13:31 Tulldata IF
Svensson, Jennifer 4686 GY Gymnasiebyn
Svensson, Sandra 4793 GY Gymnasiebyn
Svensson, Åsa 2340 M10D 56:23 31 Tulldata IF
Säfström, Leif 3047 M6 35:37 55 Luleå Kommun
Sällström, Viktoria 4589 GY Gymnasiebyn
Särkijärvi, Joakim 2032 M10H 53:26 178 Momentum IMS AB
Säveros, Magnus 27 T21M60 1:22:53 1 Nilivaara IS
Söderberg, Agneta 3035 M6 58:54 199 Luleå Kommun
Söderberg, Anton 4848 GY 54:13 138 Gymnasiebyn
Söderberg, Kristina 4130 GY Gymnasiebyn
Söderholm, Amanda 7153 KN2 17:49 Klubblös
Söderlund, Björn 2083 M10H 49:52 113 Optimation AB
Söderlund, Ida 4669 GY 1:10:33 395 Gymnasiebyn
Söderlund, Jessica 4670 GY 1:04:06 314 Gymnasiebyn
Söderqvist, Margie 3234 M6 35:01 51 Luleå Kommun
Söderstrand, Anton 4694 GY 1:02:39 280 Gymnasiebyn
Söderström, Anna 4262 GY Gymnasiebyn
Söderström, Anna 4908 GY 1:10:05 390 Gymnasiebyn
Söderstén, Madelene 4733 GY Gymnasiebyn
Sörbrand, Niclas 4862 GY 48:59 64 Gymnasiebyn
Last modified 2007-05-21 09:06 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.