Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Raaterova, Jarmo 18 T21M35 1:26:33 2 Lulepostens IF
Rahali, Sonia 4104 GY Gymnasiebyn
Rahmani, Sepide 4846 GY Gymnasiebyn
Rajala, Bror 2441 M10H 48:19 73 Klubblös
Ramböll, 8008 S 52:35 4 Klubblös
Ranbjörk, Malin 4475 GY Gymnasiebyn
Ranggård, Adam 4337 GY Gymnasiebyn
Rantaniemi, Lisbeth 2610 M10D 53:51 19 Salsåkers Ullångers IF
Rantatalo, Suikki Hann 4094 GY Gymnasiebyn
Rask, Alba 3192 M6U 36:03 23 LIRA BK F95 BLÅ
Rask, Nadia 4603 GY Gymnasiebyn
Rask, Peo 3196 M6 35:39 57 LIRA BK F95 BLÅ
Rautio, Nellie 7039 KN2 13:43 Klubblös
Rehnström, Simon 7024 KN2 16:37 Klubblös
Reimegård, Erik 4114 GY 44:53 23 Gymnasiebyn
Reinholdt, Per 2617 M10H 39:07 3 Metria
Remahl, Sofie 4881 GY 54:40 145 Gymnasiebyn
Renberg, Johanna 4456 GY Gymnasiebyn
Renfors, Jon 2363 M10H 46:01 46 Vägverket Reg Norr/FFVN
Rengmyr, Simon 4028 GY 49:57 80 Gymnasiebyn
Renlund, Emelie 4741 GY 46:25 40 Gymnasiebyn
Rensfeldt, Jonas 4505 GY 47:32 47 Gymnasiebyn
Renström, Ulrika 2636 M10D 53:15 17 Sunderby SK
Rickard, Niemelä 2131 M10H 1:18:04 342 F 21 IF
Rifalk, Christian 4725 GY 51:41 110 Gymnasiebyn
Rimpi, P - O 3105 M6 26:25 5 Luleå Kommun
Rismalm, Emma 4396 GY Gymnasiebyn
Rismalm, Marie 3030 M6 1:01:52 223 Klubblös
Riström, Anders 21 T21M50 1:23:01 1 Morjärvs SK
Rombe Hedlund, Niklas 2391 M10H 58:30 259 WSP Systems
Rosengren, Oscar 4856 GY Gymnasiebyn
Rosenius, Daniel 4188 GY 50:17 89 Gymnasiebyn
Rosenknopp, Kerstin 2002 M10D 1:31:43 129 Klubblös
Roslund, Robert 4189 GY 54:50 151 Gymnasiebyn
Rosén, David 7128 KN2 13:52 Luleå Alpina
Rotemark, Gunnar 2047 M10H 1:22:05 345 Klubblös
Rova, Frida 4949 GY Gymnasiebyn
Rova, Inga-Britt 3208 M6 59:36 205 Vägverket Reg Norr/FFVN
Ruden, Johanna 2345 M10D 1:01:01 75 Tulldata IF
Rudström, Erik 2092 M10H 47:46 64 Luleå Kommun
Ruisniemi, Niklas 4988 GY Gymnasiebyn
Rundgren, Moa 7032 KN2 12:01 F 21 IF
Rundlöf, Heléne 3017 M6 58:05 182 Luleå Kommun
Rutberg, Eva 2342 M10D 50:46 9 Tulldata IF
Rutberg, Robert 1034 M21H 1:37:59 20 Ferruform
Rutfors Isaksson, Joha 5381 GY21 1:38:52 1 Gymnasiebyn
Rutfors, Maria 1080 M21D 2:01:12 11 Klubblös
Rutqvist, Evy 2381 M10D 58:46 56 Gammelstads IF
Rutqvist, Jörgen 2364 M10H 53:48 187 Luleå Kommun
Rutström, Elin 4491 GY Gymnasiebyn
Ruuth, Christina 332 T10D 46:08 6 Persö SK
Rydbjörk, Camilla 2045 M10D 1:07:44 110 Luleå Kommun
Rydén, Sanna 4892 GY 1:05:21 331 Gymnasiebyn
Rytterfelt, Linda 4857 GY Gymnasiebyn
Rännar, Hampus 7013 KN2 10:12 Alvik IK
Rönnberg, Mattias 7531 KN3 22:40 Lira BK
Rönnbäck, Maria 4506 GY 50:31 91 Gymnasiebyn
Rönnbäck, Melinda 2560 M10D 1:01:09 78 Ferruform
Rönnbäck, Robin 4608 GY Gymnasiebyn
Rönnbäck, Tina 4458 GY Gymnasiebyn
Rönnbäck, Victoria 4507 GY 1:08:48 372 Gymnasiebyn
Rönnlund, Hjalmar 3001 M6 48:50 133 Strömnäs GIF
Rönnqvist, Bengt 2396 M10H 1:06:08 322 Rejlers IF
Rönnqvist, Magnus 4904 GY 58:37 209 Gymnasiebyn
Rönnqvist, Margareta 3301 M6 59:11 202 SSAB Tunnplåt Met.
Last modified 2007-05-21 09:06 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.