Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Paavola, Sarah 4258 GY Gymnasiebyn
Pakarinen, Jonas 303 T10H 43:33 10 STIL
Pakkala, Emma 3130 M6U 34:01 14 Sävast Ski Team
Pakkala, Erik 7525 KN3 17:45 Sävast Ski Team
Palma, Dilan 7107 KN2 14:29 Klubblös
Palmklint, Anneli 3008 M6 38:36 80 Luleå Kommun
Palo, Andreas 1003 M21H 1:37:10 17 Klubblös
Palo, Birgit 2304 M10D 58:01 49 Sunderby SK
Palo, Elin 2565 M10D 54:50 26 Ferruform
Palo, Michael 1111 M21H 1:51:01 72 LKAB Fritid
Palo, Mikael 2525 M10H 56:40 229 Ferruform
Palovaara, Antonio 4911 GY Gymnasiebyn
Pantzare, Anders 3236 M6 39:15 92 Luleå Kommun
Parasnis, Viktor 4278 GY Gymnasiebyn
Parviainen, Heidi 4799 GY 1:09:13 379 Gymnasiebyn
Parviainen, Pasi 4361 GY 1:01:48 258 Gymnasiebyn
Parvin, Jill 4932 GY Gymnasiebyn
Parvin, Jim 4403 GY Gymnasiebyn
Patrik, Gimbergsson 2137 M10H 58:15 251 F 21 IF
Paulsson, Jörgen 1042 M21H 1:47:38 57 Luleå Grafiska
Paulsson, Kajsa 3193 M6U 40:35 27 Tulldata IF
Paulsson, Petra 3174 M6 40:37 104 Tulldata IF
Pedersen, Jan-Olov 2538 M10H 1:13:05 331 Ferruform
Pedersen, Mikaela 4086 GY Gymnasiebyn
Pekkari, Emelie 5011 GY Gymnasiebyn
Pellikka, Ida 7518 KN3 19:37 Luleå Alpina
Per, Myrevik 2127 M10H 52:38 164 F 21 IF
Perdahl, Anders 3096 M6 34:20 48 Luleå Kommun
Perdahl, Benny 2256 M10H 51:19 149 Luleå Kommun
Perdahl, Mats 2248 M10H 58:22 254 Klubblös
Persson, Anders 1031 M21H 1:41:08 27 Luleå Tekniska Universitet
Persson, Fredrik 4232 GY Gymnasiebyn
Persson, Hanna 4864 GY 57:21 193 Gymnasiebyn
Persson, Ingeborg 2321 M10D 1:05:06 100 Luleå Kommun
Persson, Josefin 3188 M6U 34:25 17 LIRA BK F95 BLÅ
Persson, Kjell 2187 M10H 56:51 232 Team Kjelloneta
Persson, Markus 4792 GY 48:05 55 Gymnasiebyn
Persson, Nicklas 23 T21M35 1:36:34 4 Morjärvs SK
Persson, Oscar 4976 GY Gymnasiebyn
Persson, Patrik 2269 M10H 49:37 107 pbif
Persson, Robin 4736 GY 1:06:49 345 Gymnasiebyn
Perssson, Lars 3138 M6 43:56 116 Klubblös
Perzon, Karolina 4602 GY Gymnasiebyn
Pettersen, Anja 7516 KN3 23:48 Lira BK
Pettersson, Annika 4431 GY Gymnasiebyn
Pettersson, Boel 1093 M21D 1:52:06 8 Klubblös
Pettersson, Daniel 2336 M10H 1:38:56 360 Sunderby SK
Pettersson, Filippa 7012 KN2 14:11 Luleå Tennisklubb
Pettersson, Gustav 4140 GY 51:20 102 Gymnasiebyn
Pettersson, Karl 4044 GY 54:20 139 Gymnasiebyn
Pettersson, Karl 7100 KN2 9:49 Sunderby SK
Pettersson, Maj-Lis 3061 M6 55:08 169 Luleå Kommun
Pettersson, Marcus 4924 GY 56:24 181 Gymnasiebyn
Pettersson, Markus 1137 M21H 1:35:15 13 Nybyns IK
Pettersson, Stina 2661 M10D 50:23 7 Klubblös
Pettersson, Tova 4175 GY 1:05:18 329 Gymnasiebyn
Pettersson, Viktor 4249 GY Gymnasiebyn
Phillips, Craig 2445 M10H 50:40 131 Klubblös
Piedrahita, Hugo 2184 M10H 51:11 145 Luleå Tekniska Universitet
Platemark, Åsa 2009 M10D 1:04:12 95 Bergvikens kiosk & spel
Pohjanen, Sanna 4356 GY Gymnasiebyn
Pontus, Lundin 2119 M10H 1:06:48 324 F 21 IF
Pontér, Simon 4845 GY Gymnasiebyn
Portlund, Anders 2653 M10H 46:22 49 Älvsby IF
Printz, Inga-Lill 2460 M10D 57:50 47 Klubblös
Pärmesjö, Elin 4324 GY Gymnasiebyn
Pääjärvi, Mats 2503 M10H 56:10 216 SSAB Tunnplåt Met.
Pääjärvi, Sandra 4481 GY Gymnasiebyn
Pääkkönen, Filippo 4413 GY Gymnasiebyn
Pålsson, Bertil 2319 M10H 55:35 206 Luleå Tekniska Universitet
Last modified 2007-05-21 09:06 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.