Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Paaso, Kajsa 7621 KN3 32:21 Sunderby SK
Paavola, Elin 8490 GYIL Hackspetten
Paavola, Emilia 4786 GY 53:03 120 Lärkan
Paavola, Terése 4840 GY 1:01:14 257 Midskogsskolan
Pahikka-Aho, Moa 4039 GY Bergnässkolan
Pakarinen, Jonas 334 T10H 45:17 15 Studentidrotten
Pakkala, Emma 7562 KN3 18:44 Sävast Ski Team
Pakkala, Erik 7115 KN2 10:46 Sävast Ski Team
Palmklint, Anneli 3226 M6 37:09 83 Luleå Kommun
Palmklint, Erika 4188 GY 56:45 184 Hackspetten
Palmqvist, Sara 7563 KN3 30:04 Klubblös
Palo, Andreas 2086 M10H 39:11 3 Klubblös
Palo, Anne-Maj 3433 M6 52:51 183 Klubblös
Palo, Elin 4795 GY 55:51 170 Örnen
Palo, Harrieth 3395 M6 57:09 246 Luleå Kommun
Palo, Irené 2355 M10D 1:04:08 88 Nordprojektering VVS
Palo, Krister 2290 M10H 1:06:41 354 Vägverket Reg Norr/FFVN
Palo, Lisa 2651 M10D 56:22 38 Sunderby SK
Palo, Mikael 2566 M10H 48:57 107 Ferruform
Palo, Theresa 3241 M6 51:34 167 Luleå Kommun
Pantzare, Henrik 2385 M10H 53:50 204 Luleå Kommun
Parviainen, Heidi 4596 GY Örnen
Parviainen, Solveig 3309 M6 35:35 65 Tulldata IF
Parvin, Jill 5008 GY Hackspetten
Parvin, Jim 8404 GYIL Bergnässkolan
Paulsson, Jörgen 1096 M21H 1:48:10 53 Tulldata IF
Paulsson, Kajsa 7525 KN3 20:50 Tulldata IF
Paulsson, Petra 3305 M6 38:54 103 Tulldata IF
Paulsson, Stina 3306 M6U 38:53 25 Tulldata IF
Pedersen, Jan-Olov 2571 M10H 1:25:53 402 Ferruform
Pekkari, Emelie 8452 GYIL Hackspetten
Pellikka, Anna 3030 M6 33:52 39 Luleå Kommun
Penttilä, Moa 4759 GY Lärkan
Perdahl, Anna 4640 GY Örnen
Perdahl, Elina 4649 GY Örnen
Perdahl, Mats 2480 M10H 57:35 268 Klubblös
Persson, Hanna 4434 GY 57:32 199 Hackspetten
Persson, Henrik 306 T10H 36:52 3 Vårby IK
Persson, Ingeborg 2388 M10D 1:09:40 114 Luleå Kommun
Persson, Jonna 4482 GY Hackspetten
Persson, Lars 2632 M10H 56:41 254 Klubblös
Persson, Marcus 2240 M10H 1:17:19 391 F 21 IF
Persson, Markus 8537 GYIL Hackspetten
Persson, Patrik 2595 M10H 46:38 59 Piteåbrandkårs if
Persson, Torsten 2253 M10H 45:36 43 SSAB Tunnplåt Met.
Persson, Ulrika 2697 M10D 58:14 56 Luleå Kommun
Perzon, Karolina 4585 GY Örnen
Perä, Arne 2575 M10H 1:52:32 429 Ferruform
Petersson, Sara 8494 GYIL Örnen
Petterson, sofia 1153 M21D 1:34:28 1 Klubblös
Pettersson, Elias 7141 KN2 12:27 Luleå fc
Pettersson, Eva 2642 M10D 1:36:08 135 Luleå Kommun
Pettersson, Helena 4189 GY 57:24 197 Hackspetten
Pettersson, Johan 4190 GY 47:16 52 Hackspetten
Pettersson, Karl 7211 KN2 10:50 Sunderby SK
Pettersson, Ken 5000 GY 42:39 11 Hackspetten
Pettersson, Kjell 2082 M10H 54:06 207 Luleå Kommun
Pettersson, Lena 4272 GY Hackspetten
Pettersson, Linnea 4091 GY Bergnässkolan
Pettersson, Maj-Lis 3064 M6 57:34 256 Luleå Kommun
Pettersson, Malin 4435 GY Hackspetten
Pettersson, Marcus 8453 GYIL Hackspetten
Pettersson, Monica 8022 IL20D 1:19:59 3 Klubblös
Pettersson, Sebastian 2454 M10H 48:47 102 Luleå Hockey
Pineda, Yamileth 4788 GY Lärkan
Pislor, Emilie 1127 M21D 1:57:05 7 Klubblös
Platemark, Åsa 2025 M10D 1:01:28 76 Bergvikens kiosk & spel
Pohjanen, Anton 4887 GY 56:08 173 Midskogsskolan
Pohjanen, Tessa 7631 KN3 22:01 Klubblös
Pokhilo, Stanislav 8646 GY Midskogsskolan
Polewey, Jennifer 7580 KN3 25:25 Klubblös
Pontér, Simon 8559 GYIL Midskogsskolan
Pousette, Kerstin 2083 M10D 58:52 61 Luleå Tekniska Universitet
Pääjärvi, Edwin 7163 KN2 13:29 Lira BK
Pääkkönen, Filippo 4824 GY Midskogsskolan
Pålsson, Bertil 2113 M10H 58:06 281 Luleå Tekniska Universitet
Last modified 2006-05-22 18:21 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.