Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Lagerkrans, Stefan 2331 M10H 1:02:14 332 Luleå Tekniska Universitet
Lagerman, Simonne 4455 GY 1:03:20 274 Hackspetten
Lagnebäck, David 8548 GYIL Midskogsskolan
Lagnevall, Torgorg 3416 M6 1:00:13 284 Luleå Kommun
Lahti, Andreas 4926 GY 59:21 237 Midskogsskolan
Lahti, Kjell Åke 2397 M10H 46:47 63 Sattajärvi IF
Lahti, Pia 3224 M6 29:15 12 Klubblös
Lahti, Sune 2163 M10H 58:22 289 LLDK
Lalander, André 8504 GYIL 30:38 9 Örnen
Lampa, Elin 8527 GYIL Lärkan
Lampa, Kristina 3169 M6 50:06 155 Vägverket Reg Norr/FFVN
Lampa, Maria 3027 M6 35:18 58 Luleå Kommun
Lampinen, Hans-Oloff 3183 M6 47:37 140 SSAB Tunnplåt Met.
Lampinen, William 4168 GY 47:06 49 Hackspetten
Landfors, Anders 1150 M21H 1:49:09 60 Avans SK
Landfors, Pär 1011 M21H 2:14:24 96 Avans SK
Landstedt Nilsson, Kri 4216 GY 45:59 30 Hackspetten
Landström, Anne 4115 GY Hackspetten
Landström, Emelie 4376 GY Hackspetten
Landström, Fredrik 24 T21M22 1:26:10 5 Skellefteå IF
Landström, Marcus 4281 GY 45:54 28 Hackspetten
Landström, Olov Sven 2220 M10H 1:42:12 419 F 21 IF
Landström, Patrik 8620 GYIL Hackspetten
Landström, Robin 4169 GY 49:29 81 Hackspetten
Landström, Roland 2570 M10H 1:39:05 412 Ferruform
Landström, Victoria 4428 GY Hackspetten
Lannerblad, Elis 7050 KN2 18:33 Step In Luleå
Lansgren, Johan 7165 KN2 15:04 Klubblös
Lantto, Magnus 4823 GY Midskogsskolan
Larson, Hans 1152 M21H 1:44:31 38 Klubblös
Larsson Åsberg, Magnus 2222 M10H 1:40:01 414 F 21 IF
Larsson, Agneta 2349 M10D 57:00 43 Boden SK
Larsson, Agneta 3370 M6 1:00:06 283 Luleå Kommun
Larsson, Anders 2654 M10H 51:21 152 Bodens kött och vilt AB
Larsson, André 8568 GYIL Midskogsskolan
Larsson, Anette 3100 M6 55:24 225 Luleå Kommun
Larsson, Angelina 5024 GY 1:03:26 279 Örnen
Larsson, Ann-charlotte 2065 M10D 56:45 40 Klubblös
Larsson, Beatrice 4129 GY Hackspetten
Larsson, Benjamin 7128 KN2 18:54 Klubblös
Larsson, Carin 3215 M6 36:28 78 Luleå Kommun
Larsson, Elise 4377 GY Hackspetten
Larsson, Emma 4362 GY 1:04:46 300 Hackspetten
Larsson, Emma 4856 GY Midskogsskolan
Larsson, Erik 2221 M10H 1:06:46 356 F 21 IF
Larsson, Erik 8603 GYIL Bergnässkolan
Larsson, Erika 4657 GY 48:14 65 Örnen
Larsson, Evelina 4917 GY 59:38 242 Midskogsskolan
Larsson, Hans 2104 M10H 51:05 150 Luleå Kommun
Larsson, Hans 2105 M10H 1:07:13 358 F 21 IF
Larsson, Harald 7084 KN2 11:56 Bergnäsets AIK
Larsson, Henrik 2607 M10H 51:49 162 Växjö OK
Larsson, Henrik 8647 GY välkommaskolan
Larsson, Håkan 8159 IL11H 33:23 16 Luleå Kommun
Larsson, Ingemar 2258 M10H 55:50 239 SSAB Tunnplåt Met.
Larsson, Ingemar 2628 M10H 1:19:09 394 team York
Larsson, Inger 3328 M6 37:42 92 Klubblös
Larsson, Jennie 4481 GY 46:38 41 Hackspetten
Larsson, Jenny 7506 KN3 16:24 F 21 IF
Larsson, Jens 4605 GY 59:14 235 Örnen
Larsson, Jesper 8499 GYIL Örnen
Larsson, Joanna 4253 GY 53:37 139 Hackspetten
Larsson, Joel 7556 KN3 17:50 Rutviks SK
Larsson, Joel 8622 GYIL Hackspetten
Larsson, Josefina 8495 GYIL Örnen
Larsson, Linus 7166 KN2 19:07 Klubblös
Larsson, Madelene 4100 GY Hackspetten
Larsson, Magnus 2291 M10H 47:57 83 Vägverket Reg Norr/FFVN
Larsson, Marie 2303 M10D 54:24 33 Step In Luleå
Larsson, Markus 7019 KN2 14:12 F 21 IF
Larsson, Martin 5044 GY Örnen
Larsson, Martin 7085 KN2 10:05 Jokkmokks SK
Larsson, Morgan 2375 M10H 1:24:02 401 Luleå Kommun
Larsson, Pernilla 2106 M10D 57:59 53 F 21 IF
Larsson, Petter 8402 GYIL Bergnässkolan
Larsson, Petter 8450 GYIL Hackspetten
Larsson, Roger 8020 IL20H 1:01:40 12 NiTEK
Larsson, Samuel 7555 KN3 19:15 Rutviks SK
Larsson, Sandra 4536 GY Örnen
Larsson, Sanna 4632 GY 54:06 143 Örnen
Larsson, Simon 4976 GY 1:00:47 253 Midskogsskolan
Larsson, Sofia 4658 GY 57:01 189 Örnen
Larsson, Stefan 2087 M10H 1:37:49 410 Gammelstads IF
Larsson, Stefan 2450 M10H 48:30 97 Jokkmokks SK
Larsson, Tobias 4546 GY Örnen
Larsson, Tomas 307 T10H 40:45 10 Vuollerim SK
Larsson, Tommy 2528 M10H 1:43:15 425 NCC
Larsson, lennart 2682 M10H 57:40 274 OK Vargen Kalix
Larsson, ulf 1151 M21H 2:00:52 87 Kriminalvårdens IF
Larsson, Åsa 4456 GY 1:04:39 299 Hackspetten
Lauritsen, Helge 8143 IL11H 36:29 37 Brooklyn Tigers
Lauritsen, Jesper 7111 KN2 12:26 Brooklyn Tigers
Lax, Helena 8675 GY Hackspetten
Leden, Olof 2008 M10H 45:54 47 Klubblös
Lee Källman, Lisa 4486 GY 1:08:04 342 Hackspetten
Legge, Rebecca 7140 KN2 15:38 Klubblös
Legge, Rikard 7586 KN3 30:51 Klubblös
Lehto, Fredrik 4144 GY 54:16 147 Hackspetten
Lehto, Matilda 7160 KN2 17:27 Furuparksskolan
Lehto, Niklas 1001 M21H 1:34:19 10 Luleå Tekniska Universitet
Lejon, Oskar 7113 KN2 14:28 IK Örnen
Lennestål, Ida 4319 GY 57:39 203 Hackspetten
Lernstål, Fredrik 2359 M10H 46:26 57 Gestamp HardTech
Lestander, Erik 7169 KN2 13:36 Luleå fc
Lestander, Jeanette 2467 M10D 58:34 59 Luleå Kommun
Levander, Terese 4170 GY Hackspetten
Levin, Erik 8105 IL11H 35:01 24 F 21 IF
Levin, Linus 7013 KN2 13:24 F 21 IF
Levin, Rasmus 7504 KN3 18:42 F 21 IF
Lidhammar, Mikael 4296 GY 46:51 45 Hackspetten
Lidén, Erik 7089 KN2 10:51 Gammelstads IF
Lidén, Magnus 1048 M21H 1:51:38 68 F 21 IF
Lidén, Simon 4883 GY 57:20 196 Midskogsskolan
Lidén, Viktor 2455 M10H 40:55 9 Alvik IK
Lif, Evelina 4378 GY Hackspetten
Lif, Richard 2436 M10H 56:48 260 Bergnäsets AIK
Liikamaa, Rickard 3344 M6U 33:05 16 Klubblös
Liikamaa, Wilhelm 7104 KN2 13:42 Klubblös
Liinanki, Camilla 5070 GY Hackspetten
Liljergren, Linnea 326 T10D 49:33 7 Kompelusvaara IF
Liljestrand, Hilda 4739 GY Lärkan
Liminga, Jan-Erik 2179 M10H 50:50 144 F 21 IF
Lind, Mathias 2186 M10H 53:52 205 Luleå Kommun
Lind, Per 8133 IL11H 30:15 6 Luleå Tekniska Universitet
Lind, Sofi 4237 GY 1:09:45 364 Hackspetten
Lind, Sofia 3057 M6 53:41 194 Luleå Kommun
Lind, Sofia 3179 M6 35:45 68 SSAB Tunnplåt Met.
Lind, Sven-Lennart 2367 M10H 1:00:59 319 Luleå Kommun
Lindberg, David 5039 GY Midskogsskolan
Lindberg, Emma 4726 GY Lärkan
Lindberg, Frida 4320 GY 54:59 157 Hackspetten
Lindberg, Johanna 4267 GY 58:24 220 Hackspetten
Lindberg, Magnus 3285 M6 24:37 4 Luleå Kommun
Lindberg, Petter 4297 GY 46:27 36 Hackspetten
Lindblad, Erik 4298 GY 52:14 108 Hackspetten
Lindblad, Karl 4712 GY 1:10:16 370 Lärkan
Lindblom, Lars 2507 M10H 46:14 54 Step In Luleå
Lindbäck, Angelica 7148 KN2 12:49 Klubblös
Lindbäck, Anton 4328 GY 57:34 200 Hackspetten
Lindbäck, Frank 4011 GY Bergnässkolan
Lindbäck, Maria 7574 KN3 23:33 Morjärvs SK
Lindbäck, Tobias 4918 GY Midskogsskolan
Lindbäck, Victoria 7645 KN3 33:30 Klubblös
Linder, Björn 1156 M21H 1:50:10 63 F 21 IF
Linderson, Simon 7177 KN2 18:15 Klubblös
Lindfors, Christoffer 4977 GY 1:06:21 320 Midskogsskolan
Lindfors, Jens 4299 GY 48:52 76 Hackspetten
Lindfors, Linus 4898 GY 58:13 215 Midskogsskolan
Lindfors, Sara 4582 GY 58:52 231 Örnen
Lindgren - Karlsson, V 5061 GY Örnen
Lindgren, Anders 2057 M10H 1:03:45 343 Luleå Tekniska Universitet
Lindgren, Anna 4089 GY Bergnässkolan
Lindgren, Daniel 2126 M10H 1:06:27 353 Luleå Kommun
Lindgren, Henrik 1015 M21H 1:59:25 82 F 21 IF
Lindgren, Jens 8572 GYIL Midskogsskolan
Lindgren, Jonas 2225 M10H 1:42:15 421 F 21 IF
Lindgren, Josephine 4429 GY 56:34 180 Hackspetten
Lindgren, Lena 2451 M10D 1:00:32 69 Klubblös
Lindgren, Lisa 8676 GY 1:08:53 352 Hackspetten
Lindgren, Markus 7537 KN3 29:41 Klubblös
Lindgren, Mats 321 T10H 43:49 13 Morjärvs SK
Lindgren, Per Ragnar 4836 GY Midskogsskolan
Lindh, Pernilla 4171 GY Hackspetten
Lindhammar, Oscar 3343 M6U 32:38 13 Strömnäs Runners
Lindhammar, Tilda 7103 KN2 13:46 Strömnäs Runners
Lindhammar, Åke 1109 M21H 2:00:12 83 Strömnäs Runners
Lindhammar, Åsa 3342 M6 38:05 95 Strömnäs Runners
Lindholm, Christer 2406 M10H 48:09 90 Tulldata IF
Lindholm, Isabella 3308 M6U 30:24 9 Tulldata IF
Lindholm, Karin 3188 M6 47:47 146 SSAB Tunnplåt Met.
Lindholm, Niklas 7071 KN2 15:24 Tulldata IF
Lindholm, Sandra 8523 GYIL Örnen
Lindkvist, Ellinor 4606 GY 58:45 227 Örnen
Lindmark, Alexandra 4130 GY Hackspetten
Lindmark, Britt-Marie 3383 M6 33:59 40 NCC
Lindmark, Christine 4659 GY Örnen
Lindmark, Hanna 4566 GY Örnen
Lindmark, Henrik 5040 GY Lärkan
Lindmark, Karl 2417 M10H 58:38 298 Ibk Luleå
Lindmark, Monica 3200 M6 31:55 25 Luleå Kommun
Lindmark, Thor-Erik 2532 M10H 50:27 135 NCC
Lindquist, Helena 4044 GY Bergnässkolan
Lindqvist, Camilla 4395 GY 56:47 185 Hackspetten
Lindqvist, Patrik 3257 M6 43:19 120 Luleå Kommun
Lindroth, Johannes 8569 GYIL Midskogsskolan
Lindroth, Love 7145 KN2 22:08 Klubblös
Lindstedt, Erik 2514 M10H 53:04 183 Vännäs Choppers
Lindstedt, Lisa 4472 GY Hackspetten
Lindstedt, Niklas 4183 GY 1:11:24 388 Hackspetten
Lindstedt, Åke 2463 M10H 57:36 270 Klubblös
Lindström Forsberg, Si 7201 KN2 16:38 Klubblös
Lindström, André 4045 GY 1:03:24 276 Bergnässkolan
Lindström, Bo 8 T21M50 1:41:57 3 LLDK
Lindström, Gunnar 2689 M10H 58:53 301 PRO Luleå
Lindström, Joakim 4329 GY Hackspetten
Lindström, Julia 4321 GY Hackspetten
Lindström, Katarina 4998 GY Örnen
Lindström, Oskar 4218 GY 46:20 34 Hackspetten
Lindström, Samuel 4713 GY Lärkan
Lindvall, Johan 8619 GYIL Hackspetten
Lindvall, Johanna 4567 GY Örnen
Linna, Matti 33 T21M35 1:14:57 1 Nilivaara IS
Ljunggren, Fredrik 2377 M10H 49:56 125 Luleå Tekniska Universitet
Ljunggren, Fredrik 8137 IL11H 32:29 13 Luleå Tekniska Universitet
Ljungkvist, Oscar 8422 GYIL Bergnässkolan
Ljungstrand, Magnus 1110 M21H 1:43:20 34 Klubblös
Lodén, Karl 7620 KN3 29:38 Klubblös
Lomakka, Anton 7076 KN2 12:40 Luleå Sportklubb
Lomgren, Lisa 4959 GY 1:07:51 341 Midskogsskolan
Lovén, Erik 2080 M10H 42:24 15 Luleå Tekniska Universitet
Lovén, Marika 7206 KN2 14:42 Porsö räven
Lovén, Saga 7207 KN2 16:28 Porsö räven
Lund, Jennie 4083 GY Bergnässkolan
Lundberg Vuorijärvi, H 4330 GY Hackspetten
Lundberg, Björn 2410 M10H 53:10 187 Metria
Lundberg, Charlotta 2297 M10D 1:01:04 74 Vägverket Reg Norr/FFVN
Lundberg, Erik 2227 M10H 1:09:27 376 F 21 IF
Lundberg, Erika 4583 GY 57:44 205 Örnen
Lundberg, Frida 4997 GY 58:17 216 Örnen
Lundberg, Inga-Britt 3251 M6 1:03:23 298 Luleå Kommun
Lundberg, Johan 2226 M10H 1:07:48 362 F 21 IF
Lundberg, Kjell 2562 M10H 45:18 40 Ferruform
Lundberg, Lennart 2272 M10H 1:13:50 387 SSAB Tunnplåt Met.
Lundberg, Lennart 8122 IL11H 40:37 46 SSAB Tunnplåt Met.
Lundberg, Linus 4396 GY Hackspetten
Lundberg, Nina 4487 GY Hackspetten
Lundberg, Oscar 4346 GY Hackspetten
Lundberg, Per-Erik 4979 GY Midskogsskolan
Lundberg, Ulrika 2299 M10D 51:30 14 Vägverket Reg Norr/FFVN
Lundblad, Niklas 2703 M10H 52:17 169 F 21 IF
Lundbäck, Axel 4068 GY 57:09 192 Bergnässkolan
Lundbäck, Jan-Erik 2399 M10H 1:45:26 427 KFM Umeå
Lundbäck, Magnus 2101 M10H 41:30 11 Klubblös
Lundbäck, Peter 4205 GY 44:36 20 Hackspetten
Lundbäck, Peter 8583 GYIL 27:13 1 Hackspetten
Lundgren, Elin 4801 GY 1:03:20 274 Örnen
Lundgren, Magnus 2127 M10H 45:52 46 Luleå Kommun
Lundgren, Maria 2678 M10D 54:38 34 Telia IF
Lundgren, Oskar 8604 GYIL Hackspetten
Lundgren, Rickard 4899 GY Midskogsskolan
Lundh, Sofia 4790 GY Älvsbyns Gymnasium
Lundholm, Jenny 327 T10D 43:06 1 Skellefteå AIK
Lundholm, Martin 2561 M10H 42:32 16 Ferruform
Lundin, Jonas 8101 IL11H 34:28 23 Luleå Tekniska Universitet
Lundin, Maria 4268 GY Hackspetten
Lundkvist, Camilla 4782 GY Lärkan
Lundkvist, Christian 2228 M10H 54:22 219 F 21 IF
Lundkvist, Jan 3007 M6 54:15 205 Luleå Kommun
Lundmark, Emelie 4254 GY Hackspetten
Lundmark, Emil 8677 GY Midskogsskolan
Lundmark, Emma 4269 GY Hackspetten
Lundmark, Gerd 3277 M6 53:50 198 Luleå Kommun
Lundmark, Jeanette 2674 M10D 1:06:19 100 Sunderby SK
Lundmark, Mikaela 5026 GY Örnen
Lundqvist, Alexander 4687 GY 1:06:07 318 Lärkan
Lundqvist, Anders 1108 M21H 1:44:20 36 IFK Ålund
Lundqvist, André 4117 GY 56:53 187 Hackspetten
Lundqvist, Anna 4430 GY Hackspetten
Lundqvist, Bengt 2051 M10H 57:37 272 JSLK Jokkmokks Styrkelyftsklub
Lundqvist, Frida 4173 GY Hackspetten
Lundqvist, Isabelle 4457 GY 1:10:18 371 Hackspetten
Lundqvist, Joakim 2109 M10H 56:01 241 Luleå Tekniska Universitet
Lundqvist, Magnus 2347 M10H 52:35 172 Ericsson Microwave Systems AB
Lundqvist, Magnus 4676 GY Lärkan
Lundqvist, Magnus 8136 IL11H 32:10 11 Ericsson Microwave Systems AB
Lundqvist, Margaretha 3004 M6 1:05:50 306 Luleå Kommun
Lundqvist, Robert 1008 M21H 1:47:14 45 Luleå Tekniska Universitet
Lundqvist, Roger 2482 M10H 51:40 161 Bergnäsets AIK
Lundqvist, Sebastian 4857 GY 1:07:44 335 Midskogsskolan
Lundqvist, Therése 4206 GY 54:09 144 Hackspetten
Lundsten, Agnes 7025 KN2 16:36 Lira BK
Lundsten, Frans 7511 KN3 27:02 Lira BK
Lundstig, Jan 3118 M6 53:51 200 SSAB Tunnplåt Met.
Lundstig, Malin 4568 GY Örnen
Lundstig, Robert 8578 GYIL Midskogsskolan
Lundström, Arvin 7007 KN2 11:47 Luleå Gjutarens IF
Lundström, Caroline 2547 M10D 1:08:50 112 Älvsby IF
Lundström, Fredrik 5 T21M35 1:21:34 2 LLDK
Lundström, Fredrik 3202 M6 23:56 3 Luleå Kommun
Lundström, Gabriella 4617 GY 1:09:33 360 Örnen
Lundström, Helena 2180 M10D 1:12:14 118 Luleå Kommun
Lundström, Isak 7008 KN2 14:12 Luleå Gjutarens IF
Lundström, Jenny 2229 M10D 1:40:58 136 F 21 IF
Lundström, Sixten 7121 KN2 12:28 Gammelstads IF
Lundström, Sofie 4660 GY Örnen
Lundström, Victor 8451 GYIL Hackspetten
Lämsä, Jonny 8544 GYIL Midskogsskolan
Lång Ryhn, Joel 5018 GY 57:09 192 Midskogsskolan
Långström, Dan 4410 GY Hackspetten
Löf, Mårten 1064 M21H 1:41:17 29 F 21 IF
Löfgren, Jan 3102 M6 54:56 215 Luleå Kommun
Löfgren, Lisa 4728 GY Lärkan
Löfgren, Lisbeth 3263 M6 58:48 265 Luleå Kommun
Löfqvist, Johanna 8462 GYIL Hackspetten
Lövgren, Helena 4522 GY Hackspetten
Lövgren, Helena 8657 GY 59:50 249 Hackspetten
Lövgren, Joakim 4163 GY Hackspetten
Lövgren, Magnus 4012 GY Bergnässkolan
Lövgren, Niklas 5050 GY 57:13 194 Bergnässkolan
Lövgren, Simon 3156 M6 41:28 113 Vägverket Reg Norr/FFVN
Lööv, Harry 2266 M10H 1:00:39 315 SSAB Tunnplåt Met.
Lööw, Börje 3291 M6 50:27 162 Luleå Kommun
Last modified 2006-05-22 18:21 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.