Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Kaarle, Camilla 8483 GYIL Hackspetten
Kaarle, Elin 7027 KN2 14:32 Rutviks SK
Kaati, Henrik 8510 GYIL Örnen
Kaati, Robert 4293 GY 48:04 63 Hackspetten
Kajsajuntti, Björn 4925 GY Midskogsskolan
Kajsajuntti, Roger 7192 KN2 15:36 Luleå Sportklubb
Kajsajuntti, Roland 7191 KN2 16:37 Luleå Sportklubb
Kallander, Lennart 2293 M10H 49:52 123 Vägverket Reg Norr/FFVN
Kallin, Eva 3039 M6 54:14 204 Luleå Kommun
Kallunki, Jari 2252 M10H 49:25 116 SSAB Tunnplåt Met.
Kaloi, Ufuk 8658 GY 1:12:00 396 Hackspetten
Kalotinis, Nikolas 4095 GY 56:26 177 Bergnässkolan
Kangas, Johanna 5019 GY 1:10:06 369 Midskogsskolan
Kangas, Robert 4015 GY Bergnässkolan
Kaosamang, Varisa 4471 GY Hackspetten
Kappfjell-Åhrén, Maidi 7041 KN2 13:44 Gjutarens IF
Karefjord, Henrik 1063 M21H 2:17:51 98 F 21 IF
Karim, Kevin 7001 KN2 25:54 Klubblös
Karlberg, Evelina 7581 KN3 19:56 Lulegymnasterna
Karlberg, Matilda 7137 KN2 12:22 Lulegymnasterna
Karlberg, Mats 8166 IL11H 25:47 2 MEFOS
Karlbom, robin 2702 M10H 59:46 306 F 21 IF
Karlenius, Anne 3025 M6 55:14 222 Luleå Kommun
Karlsson, Anna 2676 M10D 57:25 49 Kriminalvårdens IF
Karlsson, Björn 1136 M21H 1:49:12 61 Luleå Gjutarens IF
Karlsson, Christoffer 8648 GY Midskogsskolan
Karlsson, Dan 2370 M10H 1:08:00 364 Luleå Kommun
Karlsson, Elise 4374 GY Hackspetten
Karlsson, Emil 8474 GYIL Hackspetten
Karlsson, Felix 7039 KN2 22:10 F 21 IF
Karlsson, Fredrik 4141 GY 48:59 77 Hackspetten
Karlsson, Håkan 1135 M21H 2:06:19 93 Klubblös
Karlsson, Håkan 3341 M6 42:17 116 Telia IF
Karlsson, Jenny 4848 GY Midskogsskolan
Karlsson, Jenny 8644 GY Bergnässkolan
Karlsson, Jim 4294 GY 53:10 124 Hackspetten
Karlsson, Johan 2527 M10H 1:16:16 390 NCC
Karlsson, Johan 4822 GY Midskogsskolan
Karlsson, Johanna 4361 GY 1:06:36 327 Hackspetten
Karlsson, Johannes 7097 KN2 16:04 Klubblös
Karlsson, Lina 4647 GY Örnen
Karlsson, Linda 4204 GY Hackspetten
Karlsson, Malin 5029 GY Örnen
Karlsson, Marianne 1117 M21D 2:05:25 11 Boden SK
Karlsson, Marta 4781 GY Lärkan
Karlsson, Michael 4616 GY 57:07 191 Örnen
Karlsson, Per 1009 M21H 1:59:24 81 F 21 IF
Karlsson, Peter 2573 M10H 47:35 74 Ferruform
Karlsson, Peter 4656 GY Örnen
Karlsson, Robert 2418 M10H 59:11 304 SSAB Tunnplåt Met.
Karlsson, Sandra 4525 GY Örnen
Karlsson, Sebastian 4975 GY Midskogsskolan
Karlsson, Stefan 2069 M10H 53:17 189 F 21 IF
Karlsson, Stefan 2075 M10H 56:03 242 Luleå Tekniska Universitet
Karlsson, Susanne 3254 M6 38:33 102 Luleå Kommun
Karlsson, Tom 7038 KN2 13:11 F 21 IF
Karlsson, Tomas 2584 M10H 47:57 83 Ferruform
Karlsson, Tor 5073 GY 59:00 232 Midskogsskolan
Karlsson, Tor 8561 GYIL 34:00 16 Midskogsskolan
Karlsson, Tord 2588 M10H 44:41 34 Ferruform
Karlsson, Viktor 7212 KN2 15:18 Sunderby SK
Karlsson, Åke 2061 M10H 1:21:02 397 Luleå Kommun
Karolin, Thomas 2483 M10H 46:08 52 Previa
Kauppi, Mikaela 2477 M10D 56:46 41 SSAB Tunnplåt Met.
Keikkala, Stefan 8160 IL11H 35:35 35 Klubblös
Keisu, Anna 2635 M10D 55:31 36 Vägverket Reg Norr/FFVN
Keisu, Ove 3194 M6 54:58 216 SSAB Tunnplåt Met.
Keisu, Tina 4696 GY 58:46 229 Lärkan
Kelishani, Diana 4166 GY 1:05:33 310 Hackspetten
Kemi, Stina 4507 GY Örnen
Kempe´n, Lena 3233 M6 38:31 101 Luleå Kommun
Kenttä, Tina 4167 GY 48:35 71 Hackspetten
Kero, Moa-Maria 4318 GY 54:02 142 Hackspetten
Keskitalo Huhtala, Ewe 7591 KN3 25:13 Luleå Gjutarens IF
Keskitalo, Jenny 3427 M6 51:29 166 Vägverket Reg Norr/FFVN
Keskitalo, Viola 1074 M21D 2:15:51 13 Klubblös
Khan, Tobias 4502 GY 52:30 111 Hackspetten
Khatibinaz, Atrin 4345 GY Hackspetten
Kielatis, Nadia 3036 M6U 29:16 4 Jokkmokks SK
Kielatis, Noomie 3035 M6U 33:02 15 Jokkmokks SK
Kieri, Emil 4957 GY 45:31 24 Midskogsskolan
Kieri, Sofie 4866 GY 58:44 226 Midskogsskolan
Kiessling, Magnus 2216 M10H 1:07:46 361 F 21 IF
Kirjonen, Håkan 2217 M10H 1:20:04 395 F 21 IF
Kitok, Anders 2565 M10H 45:16 39 Ferruform
Kjellgren, Maria 3068 M6 36:26 76 Luleå Kommun
Kjällman, Kristoffer 4016 GY Bergnässkolan
Klang, Eva 3032 M6 37:25 88 Luleå Kommun
Klasson, Fredrik 5048 GY 1:03:43 285 Bergnässkolan
Kling, Jonathan 7147 KN2 16:06 Klubblös
Kling, Oscar 7136 KN2 12:18 Notvikens IK
Klingefur, Olle 2016 M10H 52:59 180 F 21 IF
Klingestål, Christina 342 T10D 46:52 6 Ohtanajärvi IK
Klingvall, Elias 7012 KN2 26:33 Klubblös
Klingvall, Viktor 7011 KN2 26:32 Klubblös
Klippmark, Conny 2612 M10H 46:33 58 Liviöjärvi IF
Klippmark, Ronny 2529 M10H 46:17 56 NCC
Kluwetasch, Gisela 3385 M6 40:20 109 Luleå Kommun
Klällqvist, Göran 1144 M21H 1:33:09 7 Malmberget AIF
Kohkoinen Morin, Regin 4514 GY 1:08:53 352 Örnen
Koivuniemi, Evelina 7539 KN3 24:04 SK Gränsen Hedenäset
Kolehmainen, Sandra 4638 GY Örnen
Kollberg, Johan 8577 GYIL Midskogsskolan
Korhonen, Jonna 4082 GY Bergnässkolan
Kreku, Ove 2338 M10H 49:30 118 Gammelstads IF
Krekula, Martin 2218 M10H 1:40:57 416 F 21 IF
Krigsman, Joakim 5071 GY Midskogsskolan
Krispinsson, Sofia 4861 GY Midskogsskolan
Kron, Mikaela 4142 GY 1:02:16 264 Hackspetten
Krook, Marianne 3080 M6 58:48 265 Luleå Kommun
Kruse, Johanna 4765 GY Lärkan
Krutrök, André 4550 GY 1:04:17 289 Örnen
Krutrök, Mathilda 4143 GY 49:22 78 Hackspetten
Kröger, Lina 7033 KN2 16:50 Rutviks SK
Kulluvaara, Camilla 3165 M6 38:08 96 Vägverket Reg Norr/FFVN
Kumpula, Jonny 4295 GY Hackspetten
Kuorak, Tony 2670 M10H 43:45 27 Klubblös
Kuusela, Paavo 2271 M10H 1:00:20 311 SSAB Tunnplåt Met.
Kvickström, Magnus 2035 M10H 54:48 227 JSLK Jokkmokks Styrkelyftsklub
Kylefors, Katarina 2315 M10D 57:50 51 SSAB Tunnplåt Met.
Kylefors, Ludvig 7045 KN2 9:39 Klubblös
Kylefors, Matilda 7513 KN3 18:56 Klubblös
Käll, Erik 4252 GY 48:14 65 Hackspetten
Källgarn, Per 10 T21M40 1:54:56 4 F 21 IF
Kärneskog, Jon 3419 M6 31:03 21 IFK Sveriges Radio Norrbotten
Kärrman, Viola 3231 M6 1:04:38 305 Luleå Kommun
Kässi, Jonna 2219 M10D 1:10:36 115 F 21 IF
Köhler, Jonathan 7510 KN3 22:26 F 21 IF
Köhler, Leif 2137 M10H 54:09 209 F 21 IF
Köhler, Linda 8503 GYIL Örnen
Köhler, P-A 2275 M10H 50:32 138 SSAB Tunnplåt Met.
Köhler, Petter 4427 GY Hackspetten
Köpman, Victoria 4604 GY Örnen
Körberg, Simon 7636 KN3 25:28 Notvikens IK
Last modified 2006-05-22 18:21 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.