Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2006-05-22 18:21
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
Barnens hus-loppet, 3.5 km
STNR NAMN KLUBB TID
7619 Fanny Andersson Vittjärvs IK 18:51
7575 Jonas Andersson Morjärvs SK 16:39
7543 Petter Andersson Luleå Sportklubb 24:19
7549 Anna Asplund Rutviks SK 17:48
7547 Heidar Attia Klubblös 36:40
7616 Viking Backe Accra Teknik AB 34:59
7594 Stefan Balogh Klubblös 27:20
7567 Erik Beckenäs Klubblös 19:40
7624 Alexander Berglund Klubblös 26:19
7505 Simon Berglund F 21 IF 16:58
7560 Stella Biliou Klubblös 25:14
7531 Jesper Björkbom Klubblös 26:56
7501 Jenny Björnfot Sunderby SK 26:16
7568 Viktor Brännström IFK Luleå 14:32
7630 Viktor Burman Notvikens IK 20:23
7550 Lena Bäcklund Lulekamraterna 29:53
7642 amanda Bäckström Klubblös 20:54
7517 Pernilla Carlsson Sunderby SK 33:30
7524 Pontus Dunder Luleå Brottarklubb 19:09
7544 Alfred Edenhagen Klubblös 29:02
7529 Elin Edman Riviera FI 17:32
7622 Elin Engström Sunderby SK 32:20
7515 Sofia Ericson-Pekkari Klubblös 24:25
7603 Jim Esberg Klubblös 19:28
7551 Ilaman Esenov Luleå Hockey 25:05
7617 Jakob Fridesjö Råneå SK 18:03
7618 Sofia Fridesjö Råneå SK 19:43
7641 Emma From Klubblös 20:46
7638 Malin Fröjd Klubblös 24:16
7546 David Fägnell Klubblös 29:09
7584 Martin Gothefors Bergnäsets AIK 19:44
7512 David Grape-Larsson Studentidrotten 17:12
7647 Simon Gustafsson Luleå fc 17:27
7635 Jesper Gylling Notvikens IK 25:29
7523 Anton Hagström Luleå fc 29:42
7644 Felicia Hangasjärvi-Kero Sunderby SK 24:01
7508 Tareq Hassan F 21 IF 27:21
7637 Stina Hedvall Klubblös 21:30
7601 Josefin Hellberg IFK Råneå 23:09
7533 Samuel Höljman Gammelstads IF 15:33
7502 Pellikka Ida Luleå Alpina 22:04
7651 john Innala Sunderby SK 21:35
7605 Emma Isaksson Gammelstads IF 24:02
7538 Joakim Jakobsson Klubblös 21:10
7542 Alexander Johansson Klubblös 21:40
7590 Eric Johansson Brändöns IF 23:36
7518 Gustaf Johansson F 21 IF 20:22
7522 Joacim Johansson Sunderby SK 22:51
7571 Jakob Johansson-Mwanga Notvikens IK 25:40
7503 Philip Jonsson Edfast Notvikens IK 16:59
7545 Oskar Jäderblom F 21 IF 20:25
7581 Evelina Karlberg Lulegymnasterna 19:56
7591 Ewelina Keskitalo Huhtal Luleå Gjutarens IF 25:13
7539 Evelina Koivuniemi SK Gränsen Hedenäset 24:04
7513 Matilda Kylefors Klubblös 18:56
7510 Jonathan Köhler F 21 IF 22:26
7636 Simon Körberg Notvikens IK 25:28
7506 Jenny Larsson F 21 IF 16:24
7556 Joel Larsson Rutviks SK 17:50
7555 Samuel Larsson Rutviks SK 19:15
7586 Rikard Legge Klubblös 30:51
7504 Rasmus Levin F 21 IF 18:42
7574 Maria Lindbäck Morjärvs SK 23:33
7645 Victoria Lindbäck Klubblös 33:30
7537 Markus Lindgren Klubblös 29:41
7620 Karl Lodén Klubblös 29:38
7511 Frans Lundsten Lira BK 27:02
7592 Hugo Magnusson Klubblös 21:35
7514 Klas Mannberg Klubblös 20:23
7634 Fredrik Mickelsson Klubblös 34:47
7604 Tilde-Ristin Månsson Kuo Klubblös 21:58
7540 Mattias Nilsson Brändöns IF 19:45
7639 Robin Nilsson Klubblös 27:31
7608 Stina Nilsson Klubblös 21:32
7629 Matilda Niva Gällivare Sportklubb 22:24
7588 Albin Norberg Klubblös 22:48
7569 Oskar Nordkvist Bergnäsets AIK 23:39
7606 Rickard Nordlander Sunderby SK 20:31
7652 Frida Nordmark Sunderby SK 18:43
7633 Ida Norén Lira BK 18:45
7553 André Oja Lule Simsällskap 19:50
7612 Andreas Olofsson Klubblös 36:12
7521 Jesper Olsson Lira BK 16:57
7585 Ida Ovmar Klubblös 19:00
7621 Kajsa Paaso Sunderby SK 32:21
7562 Emma Pakkala Sävast Ski Team 18:44
7563 Sara Palmqvist Klubblös 30:04
7525 Kajsa Paulsson Tulldata IF 20:50
7631 Tessa Pohjanen Klubblös 22:01
7580 Jennifer Polewey Klubblös 25:25
7600 Jakob Rehult Furuparksskolan 18:44
7609 Gustav Reinholdt Gammelstads IF 20:32
7532 Christoffer Revebro Klubblös 21:34
7572 Filip Ronander Klubblös 16:40
7595 Jerry Ronnegren Sunderby SK 20:51
7597 Frida Rovainen Luleå fif 18:36
7596 Klara Rovainen Luleå fif 24:09
7589 Jacob Rutfors Klubblös 19:39
7615 Samuel Ryhn Lira BK 23:08
7579 Olivia Rännar Alvik IK 21:09
7526 Mattias Rönnberg Lira BK 22:40
7520 Filip Salén OK Renen 14:55
7519 Isabel Salén OK Renen 17:30
7626 Axel Sandberg LSK 25:18
7577 Elin Sandberg Morjärvs SK 16:09
7602 Paulina Sandberg Antnäs BK 21:11
7564 Ludvig Sandström Rutviks SK 16:54
7632 Joar Sannerborg Luleå Hockey 16:36
7598 Anton Skoglund Lansjärvs IF 16:46
7643 klara Smeds Lulegymnasterna 22:14
7614 Agnes Snäll Klubblös 27:27
7548 Erik Snällfot Gammelstads IF 21:48
7613 Viktor Snäll Klubblös 27:39
7566 Anton Spett Rutviks SK 16:48
7625 Sebastian Stenman Luleå Sportklubb 22:57
7558 William Stokke Klubblös 24:21
7570 Anton Strand Luleå Sportklubb 23:22
7610 felicia Strand Klubblös 24:03
7528 Petter Ståhl Klubblös 15:12
7576 Don Sugarot Morjärvs SK 16:36
7557 Ellen Sundbom Rutviks SK 19:10
7583 Nils-Gustaf Sundström Luleå fc 21:58
7607 Moa Sundvall Klubblös 27:32
7582 Rasmus Thiger Luleå Sportklubb 25:48
7650 Simon Töyre Klubblös 25:50
7593 Anni Töyrä Lira BK 24:56
7628 Kristoffer Töyrä Klubblös 34:08
7627 Sebastian Töyrä Klubblös 18:36
7640 William Töyrä Poikijärvi IF 36:39
7646 Lotten Vallgårda Porsö räven 33:10
7648 Nils-Anders Vallgårda Porsö räven 33:10
7535 Emmelie Vanhatalo Lulegymnasterna 28:38
7599 Fanny Vendelson Lira BK 22:05
7559 Kristian Wikström Zakari Klubblös 20:38
7516 Julia Virtala Lira BK 18:25
7649 Sebastian Zetterström Klubblös 16:37
7578 Frans Åström Klubblös 22:15
7561 Linn Öfverberg Klubblös 25:12
7611 Oskar Öqvist Notvikens IK 25:42
7587 Robin Öström Klubblös 27:03
Last modified 2006-05-22 18:21 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.