Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2005-05-31 23:37
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
Barnens hus-loppet, 2 km
STNR NAMN KLUBB TID
7226 Adam Agurell Radiomastens daghem 17:31
7228 Samuel Agurell Paviljongen 14:42
7025 Emma Ahl-Engholm Klubblös 17:46
7205 Leo Alkberg Klubblös 16:29
7204 Per Alkberg Klubblös 12:54
7098 Anton Allegren Klubblös 20:21
7176 Jeanette Andersson Lule Friidrott 11:16
7124 Erik Andersson Wennström Klubblös 9:59
7229 Dennis Anehagen Klubblös 18:43
7230 Sanna Anehagen Klubblös 18:36
7209 Gustav Angerud Sunderby SK 19:26
7210 Tilda Angerud Sunderby SK 19:28
7081 Jennifer Askebrand Lira BK 13:39
7223 Johanna Axberg Gammelstads IF 14:31
7225 Josefin Axberg Klubblös 16:00
7119 Jens Beckenäs Klubblös 12:03
7135 Viktor Behm Klubblös 17:09
7031 Simon Berglund Lira BK 10:22
7140 Agnes Bergquist Klubblös 16:58
7139 Oskar Bergquist Klubblös 18:54
7207 Viktor Berg Klubblös 14:04
7201 Marcus Berquist Notvikens IK 10:01
7093 Ebba Billström Sunderby SK 12:48
7078 Jenny Björnfot Sunderby SK 15:40
7177 Isak Björn Klubblös 13:14
7159 Felix Blomquist-Brännstr Luleå Brottarklubb 14:57
7138 Johanna Boman IFK Luleå 13:15
7211 Hugo Boudin Klubblös 11:15
7215 Jonathan Bryntesson Ek Luleå FC 18:33
7214 My Bryntesson Ek Luleå FC 19:50
7107 Martin Brännström Klubblös 13:38
7162 John Burman Klubblös 14:45
7161 Viktor Burman Klubblös 11:15
7014 Lena Bäcklund Lulekamraterna 13:46
7013 Niklas Bäcklund Lulekamraterna 13:19
7195 Amanda Bäckström Klubblös 12:49
7113 Emil Bäckström Notvikens IK 12:43
7007 Pernilla Carlsson Klubblös 15:46
7027 Patricia Chronéer Klubblös 13:59
7044 Andrea Claeson Sunderby SK 13:46
7070 Robin Danielsson Klubblös 14:01
7092 Filip Dawidsson LLDK 15:47
7091 William Dawidsson LLDK 16:52
7059 Andre´ Edlund Lira BK 13:29
7003 Daniel Englund Lule Friidrott 12:01
7102 Johanna Engström Sunderby SK 12:48
7150 Anna Enryd Klubblös 20:30
7149 Gustav Enryd Klubblös 20:29
7235 Jesper Enström Klubblös 16:28
7186 Simon Enström Klubblös 11:22
7030 Jakobsen Erika Boden Friidrott 10:23
7148 Markus Eriksson Klubblös 11:51
7147 Samuel Eriksson Klubblös 11:53
7126 Arvid Espling Bergnäsets AIK 12:44
7120 Emil Forsberg Bergnäsets AIK 16:22
7155 Jessica Forsmark Luleå FC 13:32
7146 Jakob Fridesjö Råneå SK 10:59
7016 Axel From Rutviks SK 11:18
7060 Edward Furberg Tulldata IF 16:41
7074 Martina Furberg Tulldata IF 16:26
7073 Rebecca Furberg Tulldata IF 16:25
7169 Ida Gabrielsson Klubblös 16:07
7168 My Gabrielsson Klubblös 17:01
7242 Brianna Garate-Waara Klubblös 15:26
7241 Isabel Garate-Waara Klubblös 13:48
7240 Solvei Garate-Waara Klubblös 14:57
7189 Martin Gothefors Bergnäsets AIK 16:29
7117 Hanna Gustafsson Bergnäsets AIK 10:36
7199 Jesper Gylling Lulekamraterna 13:01
7227 Oliver Hagman Lira BK 12:02
7156 Oscar Hammarlund Klubblös 16:31
7057 Niklas Hassgren Rutviks SK 14:50
7006 Matilda Hedlund Klubblös 14:50
7175 Vilma Hedman Luleå Gjutarens IF 17:03
7157 Stina Hedvall Klubblös 13:49
7224 Martin Helamb Gammelstads IF 15:28
7164 Gabriel Henriksson Luleå fif 14:41
7174 Erik Hietaniemi Luleå FC 15:45
7114 Rasmus Hjort Höken Basket 13:03
7178 André Holm Klubblös 13:13
7129 Gustav Holst Klubblös 18:54
7181 Julia Isaksson Sunderby SK 14:04
7108 William Isaksson Notvikens IK 10:01
7212 William Isaksson Notvikens IK 13:19
7182 Susann Jakobsen Boden Friidrott 14:14
7069 Maja Jakobsson Klubblös 13:24
7043 Tyra Jakobsson Klubblös 16:58
7100 Victor Jangdal Klubblös 18:26
7136 Zakaria Jedidi Luleå Friidrottsförening 12:01
7134 Anton Johansson Luleå Alpina 11:45
7105 Axel Johansson Klubblös 16:08
7106 Bertil Johansson Klubblös 18:13
7004 Björn Johansson Gammelstads IF 15:55
7170 Felix Johansson Klubblös 12:19
7123 Jesper Johansson Klubblös 12:28
7029 Joacim Johansson Sunderby SK 9:50
7050 Gustaf Johansson-Oja Rutviks SK 12:05
7171 Rastmus Johansson Klubblös 17:02
7086 Sebastian Johansson Sävast Ski Team 12:56
7202 William Johansson Notvikens IK 11:37
7133 Jesper Jonsson Bredåkers Sportklubb 12:05
7002 David Josefsson Klubblös 12:47
7048 William Juntti Klubblös 13:39
7153 Roland Kajsajuntti LSK 20:33
7097 Andreas Karlsson Norrfjärdens IF 12:18
7096 Marcus Karlsson Norrfjärdens IF 12:24
7009 Mikael Karlström Luleå Brottarklubb 11:39
7010 Moa Karlström LR&B 12:00
7001 Sofia Karmefjord Klubblös 14:36
7026 Moa Kauppila Myllyjärvi IK 24:47
7111 Ewelina Keskitalo Huhtal Luleå Konståkningsklubb 13:09
7085 Elias Klingvall Klubblös 23:55
7084 Viktor Klingvall Klubblös 23:18
7234 Maximilian Kristiansson LSK 12:09
7118 Agnes Kurkinen Klubblös 17:00
7068 Andreas Kuru Rutviks SK 12:31
7115 Niklas Källgren LSK 20:34
7200 Simon Körberg Lulekamraterna 13:00
7037 Ellen Landgren Klubblös 20:35
7038 Marcus Landgren Klubblös 12:12
7194 Gustav Larsson Flink Klubblös 11:00
7055 Harald Larsson Bergnäsets AIK 14:57
7015 Joel Larsson Rutviks SK 10:06
7165 Lovisa Larsson Klubblös 14:19
7127 Marcus Larsson Jokkmokks SK 13:56
7128 Martin Larsson Jokkmokks SK 13:31
7217 Sune Larsson Sävast IBK 12:04
7049 Jesper Lauritsen Klubblös 16:06
7173 Hanna Lestander Lulegymnasterna 16:07
7166 Hugo Lestander Lulegymnasterna 20:49
7110 Wilhelm Liikamaa Klubblös 13:56
7053 Elias Liljebäck Rutviks SK 12:45
7039 Simon Lindbäck Klubblös 20:42
7237 Carl Lind Klubblös 19:45
7231 Patrik Lindfors Bergnäsets AIK 10:59
7072 Niklas Lindholm Tulldata IF 14:44
7236 Lovisa Lind Klubblös 19:46
7082 Eddie Lindvall Ersnäs IF 14:32
7083 Ella Lindvall Ersnäs IF 15:26
7154 Anton Lomakka LSK 13:29
7032 Marika Loven Klubblös 15:39
7033 Saga Loven Klubblös 19:30
7121 Isak Lund Klubblös 16:29
7034 Agnes Lundsten Studentidrotten 20:58
7152 Arvin Lundström Gjutarens IF 12:21
7151 Isak Lundström Gjutarens IF 20:26
7221 Oskar Lundström Klubblös 14:55
7112 Emma Löfgren Bergnäsets AIK 16:59
7021 Jens Maijanen Rutviks SK 14:50
7130 Madelene Maijanen Rutviks SK 18:12
7158 valeh Manouchehri Klubblös 20:05
7052 Markus Myllykoski Rutviks SK 13:06
7051 Olle Myllykoski Rutviks SK 13:50
7183 Paulina Mårtensson Sunderby SK 13:55
7179 Marcus Möller IFK Arvidsjaur 11:57
7216 Elvira Mörk Luleå Konståkningsklubb 13:13
7192 Ludwig Nilenstrand Klubblös 11:16
7191 William Nilenstrand Klubblös 10:59
7184 Erik Nilsson Bergnäsets AIK 11:07
7167 Jesper Nilsson Lulegymnasterna 20:50
7185 Johan Nilsson Bergnäsets AIK 13:55
7011 Herman Niva Gällivare Sportklubb 19:13
7071 Wilhelm Nordberg Tulldata IF 11:08
7131 Fanny Nordin Klubblös 21:37
7116 Emil Nordlund Ormbergsskolan 12:49
7094 Mikaela Nordlund Jokkmokks SK 13:53
7180 Alexander Norgren Klubblös 11:35
7095 Sandra Norlén Jokkmokks SK 13:41
7188 Tova Näslund Klubblös 21:08
7233 Johan Näsvall Bergnäsets AIK 16:18
7239 Fredrik Olebratt Klubblös 14:54
7099 Jesper Olsson Lira BK 9:47
7058 Hampus Pamrén Klubblös 10:10
7125 Elias Pettersson Luleå FC 16:07
7144 Franz Rier Klubblös 16:24
7036 Emmy Roininen Studentidrotten 20:33
7160 Olle Rudström Sunderby SK 12:07
7196 Samuel Rudström Klubblös 16:21
7243 Ida Ruumensaari Sunderby SK 16:59
7137 Viktor Samuelsson Ersnäs IF 15:44
7066 William Sandberg Rutviks SK 22:37
7079 Cassandra Savage Lira BK 13:52
7172 Martin Sedig- Bäck Klubblös 20:36
7238 Anton Sellström Klubblös 12:21
7103 Joakim Sildeman Klubblös 16:43
7047 Cecilia Sjöberg Bergnäsets AIK 14:33
7017 Elina Sjöberg Rutviks SK 11:27
7019 Ellen Sjöberg Rutviks SK 12:36
7018 Julia Sjöberg Rutviks SK 13:52
7061 Martin Skåreby Boden Friidrott 13:54
7062 Paula Skåreby Boden Friidrott 18:14
7187 Vladik Snitko Klubblös 17:08
7045 Agnes Snäll Höken Basket 14:29
7041 Erik Snällfot Gammelstads IF 12:27
7042 Magnus Snällfot Gammelstads IF 16:12
7005 Mattias Snäll Klubblös 14:57
7046 Viktor Snäll Klubblös 14:29
7208 Isac Soini Bergnäsets AIK 16:19
7067 Erik Stare Rutviks SK 13:13
7198 Sebastian Stenman Klubblös 12:51
7222 Carl Sudkvist Bergnäsets AIK 13:59
7063 William Sundberg Klubblös 11:52
7020 Ellen Sundbom Rutviks SK 12:11
7101 Frida Sundqvist Jokkmokks SK 13:47
7023 Amanda Sundström Klubblös 15:43
7022 Johannes Sundström Klubblös 19:10
7193 Nils Gustaf Sundström Luleå FC 11:41
7090 Emma Svensson Tulldata IF 17:09
7132 Hannah Söderholm Klubblös 19:02
7220 Simon Tammilahti haparanda FF 18:14
7024 Rebecka Taveson Klubblös 17:46
7075 Emma Töyrä Tulldata IF 14:27
7076 Hannes Töyrä Tulldata IF 16:19
7012 Hannes Töyrä Luleå FC 13:47
7088 Lovisa Töyrä Poikkijärvi IF 21:37
7089 Oskar Töyrä Poikkijärvi IF 31:05
7087 William Töyrä Poikkijärvi IF 20:58
7203 Sebastian Utbys Bergnäsets AIK 10:13
7197 Elin Wallbäcks Klubblös 25:11
7213 Rosa Vallgårda Klubblös 19:31
7232 Robin Wiik Klubblös 13:02
7104 Jakob Vikström Klubblös 13:53
7109 Kristian Wikström-Zakari IFK Luleå 11:36
7028 Axel Virtala Lira BK 16:07
7008 Tomas Vånsjö Team 55 Kiruna 12:33
7218 Hugo Zakari SK Gränsen Hedenäset 12:51
7219 Lovisa Zakari SK Gränsen Hedenäset 12:59
7064 Anton Åström Rutviks SK 13:07
7065 Linus Åström Rutviks SK 13:04
7190 Niclas Öberg Norrfjärdens IF 9:49
7122 Linn Öfverberg Klubblös 13:09
7163 Fredrik Öhlund Klubblös 16:39
7145 Patricio Öhman Klubblös 16:09
Last modified 2005-05-31 23:37 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.