Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Maaherra, Roland 3013 M6 43:52 121 Luleå Kommun
Magnusson, Mattias 4049 GYIL Midskogsskolan
Mahlberg, Harri 1540 M21H 2:17:59 95 Haparanda Vårdcentral
Maijanen, Britt-Marie 5133 GY Örnen
Majlöv Modig, Emma 4660 GY Midskogsskolan
Malagic, Irfan 5295 GY 1:38:50 367 Midskogsskolan
Malmberg, Roger 3234 M6 44:25 125 Luleå Kommun
Manbré, Gunilla 1543 M21D 2:11:18 15 Jokkmokks SK
Mannberg, Niklas 2330 M10 47:01 78 Luleå Hockey
Marjai, Laszlo 515 IL20 57:15 35 Elbolaget System AB
Marjavaara, Daniel 504 IL20 54:45 25 Luleå Tekniska Universitet
Mark, Anders 1085 IL11 28:44 8 Frontec Norr AB/Arctic IF
Mark, Anders 2156 M10 48:41 119 Frontec Norr AB/Arctic IF
Marklund, Birgitta 3033 M6 44:23 124 Luleå Kommun
Marklund, Larsolov 554 IL20 1:00:17 44 Hemmingsmarks IF
Marklund, Åsa 1106 IL11 52:49 140 Luleå Kommun
Markström, Gunnar 1033 IL11 36:38 90 Luleå Kommun
Markström, Mikael 1819 M10 54:16 243 1.hkpskv
Marksved, Ann -Sofie 3183 M6 58:39 201 Luleå Kommun
Marsja, Olof 5149 GY 46:07 18 Örnen
Matti, Joakim 1971 M10 44:02 36 Soppero Same Förening
Mayer, fredrik 5287 GY Midskogsskolan
Mennander, Anna 5017 GY 52:00 48 Hackspetten
Menzinsky, Anette 3219 M6 43:52 121 Frontec Norr AB/Arctic IF
Menzinsky, Hanna 7609 KN3 2:30:00 Rutviks SK
Menzinsky, Moa 7610 KN3 2:30:00 Rutviks SK
Mettävainio, Johan 4766 GY 57:06 90 Midskogsskolan
Mettävainio, Per 4148 GYIL 33:52 20 Hackspetten
Mikaelsson, Hilding 61 T21M55 1:42:09 4 Skellefteå IF
Mikaelsson, Linda 3195 M6 1:12:24 231 Mammamaffian
Mikko, Anna-Maria 3002 M6 35:40 63 Luleå Kommun
Mikko, Kjell 1926 M10 47:15 86 Luleå Kommun
Mikko, Torbjörn 13 T21H 1:23:55 3 LKAB Fritid
Minde, Björn Tomas 7534 KN3 2:30:00 Gammelstads IF
Minde, Marie 4673 GY 56:58 86 Midskogsskolan
Mindell, Gunvor 528 IL20 53:41 22 Luleå LångfärdsSkridskoKlubb
Mindell, Gunvor 1730 M10 56:11 291 Luleå Kommun
Modig, Daniel 7566 KN3 2:30:00 Brändöns IF
Modig, Fredrik 1047 IL11 45:10 130 Tulldata IF
Modig, Lars 1046 IL11 45:19 131 Tulldata IF
Modig, Lovisa 7567 KN3 2:30:00 Brändöns IF
Molin, Matti 3258 M6 41:19 98 Luleå Bushido Budo Kendo
Molnberg, Karin 5329 GY 1:00:07 113 Örnen
Molnberg, Maria 5305 GY 1:24:04 255 Hackspetten
Monssen Nordström, Dan 4812 GY 1:01:22 115 Midskogsskolan
Morin Danielsson, Tina 1012 IL11 52:10 136 TietoEnator
Moritz, Anders 2127 M10 47:11 82 Nattavaaraby SK
Moritz, Berith 3106 M6 35:26 60 Luleå Kommun
Moritz, Jacob 7533 KN3 2:30:00 Nattavaaraby SK
Moritz, Mats-Ola 1948 M10 50:05 153 Cap Gemini Ernst&Young
Moritz, Sara 5296 GY Örnen
Morén, Ulf 1833 M10 56:41 309 TietoEnator
Mourojärvi, Marjo 7619 KN3 2:30:00 SK Gränsen Hedenäset
Mourujärvi, Arto 1943 M10 52:55 211 NCC
Mrozek, Kent 1091 IL11 38:53 105 Flextronics
Mukka, Lisa 5068 GY Örnen
Mukkavaara, Henrik 4783 GY 59:31 111 Midskogsskolan
Muotka, Lenita 3165 M6 56:27 182 Luleå Kommun
Muotka, Ola 1037 IL11 42:10 121 Klubblös
Myllymäki, Fredrik 2217 M10 51:41 190 Telia IF
Myrnäs, Birgitta 35 T21K45 1:31:56 1 Lulekamraterna
Mäki, Marie 2163 M10 53:56 235 Handelsbanken
Mäki, Nima 4696 GY 1:00:55 114 Midskogsskolan
Mångs , Emelie 7586 KN3 2:30:00 Lira BK
Månsson, Bengt 1975 M10 1:15:28 521 NCC
Månsson, Oscar 5279 GY Nordisk Flygteknikcentrum
Mölgaard, Jens 1148 IL11 34:16 57 Lira BK
Möller, Peter 14 T21M40 1:26:00 2 LDK
Last modified 2003-05-20 17:17 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.