Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Laestadius, Daniel 2324 M10 46:00 65 Boden
Lagerkvist, Anders 1010 IL11 44:06 129 Luleå Tekniska Universitet
Lahti, Anneli 4177 GYIL Örnen
Lahti, Henrik 1529 M21H 1:50:22 55 Urban Blå F21
Lahti, Kjell Åke 2136 M10 45:27 54 Sattajärvi IF
Laine, Mikael 5213 GY Bergnässkolan
Laitila, Lars 1857 M10 1:02:39 411 Luleå Tekniska Universitet
Lakso, Linnéa 4659 GY 1:36:43 344 Midskogsskolan
Lampa, Kent 1882 M10 1:03:38 429 Dahl Sverige AB
Lampa, Lars-Ingvar 2066 M10 52:51 209 Luleå Kommun
Lampa, Per Joel 5180 GY Bergnässkolan
Lamppa, Sandra 5307 GY 1:21:16 231 Midskogsskolan
Landmark, Anders 1831 M10 56:56 313 TietoEnator
Landqvist, Erik 1063 IL11 28:45 9 Klubblös
Landstedt Nilsson, Mal 4911 GY Hackspetten
Landström, Cecilia 4980 GY 1:23:57 251 Hackspetten
Landström, Elisabeth 3129 M6 32:46 32 Luleå Kommun
Landström, Emma 5000 GY 1:33:04 312 Hackspetten
Landström, Helge 3231 M6 44:55 128 NCC
Landström, Olov 5194 GY 1:05:21 139 Bergnässkolan
Landström, Oscar 1069 IL11 41:48 118 Bensbyns Ungdoms- och FritidsF
Landström, Roland 2272 M10 1:33:29 549 Ferruform
Lantto , Cornelia 7581 KN3 2:30:00 Lira BK
Lantto, Maj-Lis 2190 M10 1:16:17 524 Aapua IF
Lantto, Mika 1072 IL11 36:34 86 Lira BK
Larsson, Anders 317 T10H 49:24 16 Restaurang Bryggeriet
Larsson, Anders 5214 GY 53:08 61 Bergnässkolan
Larsson, Andreas 1746 M10 55:40 274 Luleå Tekniska Universitet
Larsson, Anna 4826 GY Midskogsskolan
Larsson, Anna-Karin 4161 GYIL Örnen
Larsson, Annika 3171 M6 1:00:29 214 Luleå Kommun
Larsson, Carl 4602 GY 1:10:57 172 Midskogsskolan
Larsson, David 3265 M6 42:52 114 Luleå FC
Larsson, David 5263 GY Hackspetten
Larsson, Dennis 1050 IL11 35:21 70 NCC
Larsson, Eilert 2024 M10 1:09:13 485 DFDS Transport AB
Larsson, Emma 5268 GY 1:41:31 391 Midskogsskolan
Larsson, Helena 2014 M10 1:13:58 511 Björknässkolan
Larsson, Håkan 1143 IL11 31:09 28 Luleå Kommun
Larsson, Ingemar 1467 M21H 1:48:21 47 SSAB Tunnplåt Met.
Larsson, Ingemar 2206 M10 53:25 222 Banverket Norra Banregionen
Larsson, Jenny 4856 GY Hackspetten
Larsson, Jerry 2226 M10 49:42 143 Järnvägens IF
Larsson, Joakim 4749 GY Midskogsskolan
Larsson, Joel 5303 GY 1:33:02 311 Hackspetten
Larsson, Kjell 1966 M10 1:07:03 466 Tulldata IF
Larsson, Leif 1079 IL11 38:29 102 Bravida Nord
Larsson, Lisa 4913 GY Hackspetten
Larsson, Magnus 1554 M21H 1:44:12 29 Vägverket Reg Norr/FFVN
Larsson, Marie 1401 M21D 2:32:28 19 Klubblös
Larsson, Markus 1146 IL11 35:07 66 Luleå Hockey
Larsson, Mattias 568 IL20 59:55 42 Luleå Hockey
Larsson, Oskar 5301 GY 1:38:50 367 Midskogsskolan
Larsson, Per 2376 M10 55:51 279 Klubblös
Larsson, Pernilla 5314 GY Midskogsskolan
Larsson, Petter 4040 GYIL Midskogsskolan
Larsson, Roger 561 IL20 59:25 40 TEAM NiTEK
Larsson, Rolf 1761 M10 47:28 92 Öhrlings PricewaterhouseCooper
Larsson, Samuel 4669 GY 47:26 22 Midskogsskolan
Larsson, Sanna 5131 GY 58:09 103 Örnen
Larsson, Sofia 4695 GY 1:10:08 170 Midskogsskolan
Larsson, Sofia 4981 GY 1:33:01 308 Hackspetten
Larsson, Thord 1075 IL11 36:48 92 Thords Foto
Larsson, Ulf 2378 M10 52:37 207 Kriminalvårdens IF
Larsson, Wilhelm 1945 M10 58:24 344 Team Albert
Larsson-Ström , Caroli 7582 KN3 2:30:00 Lira BK
Lassi, Christer 2148 M10 1:03:37 428 Kalix Tele 24
Leblanc, James 2328 M10 1:04:02 436 Luleå Tekniska Universitet
Leduc, Sylvain 1733 M10 43:11 20 Luleå Tekniska Universitet
Lehto, Mattias 4651 GY 58:49 105 Midskogsskolan
Lehto, Niklas 1417 M21H 1:30:30 8 Luleå Tekniska Universitet
Leijon, Majvor 3143 M6 57:24 187 Luleå Kommun
Lejon, Isak 7054 KN2 2:25:00 IK Örnen
Lejon, Marcus 7055 KN2 2:25:00 IK Örnen
Lejon, Tomas 1772 M10 56:01 283 IK Örnen
Lempeä, Mattias 3245 M6 26:24 7 Ferruform
Lernstål, Fredrik 1917 M10 43:24 23 SSAB Hardtech
Lestander, Ove 2063 M10 47:54 100 Luleå Kommun
Levén, Erik 4670 GY 1:08:18 155 Midskogsskolan
Lidström, Alexander 4147 GYIL Örnen
Lidström, Anna 5111 GY 1:30:31 289 Örnen
Lidström, Emma 4947 GY 1:08:26 157 Hackspetten
Lidström, Johan 4802 GY 1:11:44 178 Midskogsskolan
Lidèn, Erik 7060 KN2 2:25:00 Alvik IK
Lidèn, Viktor 7596 KN3 2:30:00 Alvik IK
Lidén, Fredrik 1482 M21H 1:57:41 77 Klubblös
Lif, Jacob 4765 GY 1:07:30 154 Midskogsskolan
Lifbom, Åsa 5147 GY 1:36:15 335 Örnen
Liljeholm, Anita 2238 M10 1:40:52 557 lulebo
Liljergren, Elisabet 4972 GY 52:03 49 Hackspetten
Lilleberg, Heidi 3173 M6 33:23 40 Luleå Kommun
Lilliebjelke, Urban 64 T21M40 1:36:44 3 Malmberget AIF
Liminga, Jan-erik 1816 M10 49:17 136 1.hkpskv
Lina, Granström-Sjömar 7577 KN3 2:30:00 Lira BK
Lind, Christoffer 5294 GY 1:27:06 269 Midskogsskolan
Lind, Mattias 4172 GYIL Bergnässkolan
Lind, Michael 4781 GY 1:20:38 228 Midskogsskolan
Lind, Per 1029 IL11 29:48 20 Luleå Tekniska Universitet
Lind, Sven-Lennart 1744 M10 57:42 326 Luleå Kommun
Lindberg , Sanna 7583 KN3 2:30:00 Lira BK
Lindberg, Ann-Sofie 1455 M21D 1:58:01 12 Luleå Tekniska Universitet
Lindberg, Birgitta 1968 M10 1:08:18 477 Luleå Kommun
Lindberg, Caroline 4671 GY 1:09:26 165 Midskogsskolan
Lindberg, Cecilia 4832 GY Midskogsskolan
Lindberg, Göran 2062 M10 57:52 331 Luleå marina hemvärn
Lindberg, Jesper 4063 GYIL Hackspetten
Lindberg, Lars 2352 M10 44:31 44 Statoil
Lindberg, Linnea 4959 GY 1:16:36 214 Hackspetten
Lindberg, Roger 1719 M10 1:06:30 462 Nordprojektering VVS
Lindblom, Lars 1548 M21H 1:54:09 66 Stockholm Långdistansklubb
Lindbäck, Karl-Erik 1824 M10 47:08 81 1.hkpskv
Lindbäck, Maria 4847 GY Hackspetten
Lindbäck, Mattias 7623 KN3 2:30:00 Klubblös
Lindbäck, Roger 2090 M10 1:14:29 515 KFM Umeå
Lindbäck, Sven 7081 KN2 2:25:00 Bergnäsets AIK
Lindehag, Samuel 7045 KN2 2:25:00 Strömnäs GIF
Lindehag, Simon 7046 KN2 2:25:00 Strömnäs GIF
Lindell, Mats 2000 M10 56:15 295 Luleå Tekniska Universitet
Lindfors, Roger 1928 M10 45:58 64 Luleå Tekniska Universitet
Lindgren, Camilla 4119 GYIL Örnen
Lindgren, Henrik 5280 GY 1:36:49 349 Bergnässkolan
Lindgren, Lars 2349 M10 40:04 5 Vuollerim SK
Lindgren, Linn 4068 GYIL Hackspetten
Lindgren, Viktor 4179 GYIL Hackspetten
Lindgren, Åsa 2162 M10 1:01:12 389 Handelsbanken
Lindhammar, Åke 1542 M21H 1:57:08 76 Klubblös
Lindholm, Christer 1953 M10 53:12 218 Tulldata IF
Lindholm, Isabella 7603 KN3 2:30:00 Lira BK
Lindholm, Karin 1007 IL11 36:22 82 Luleå Tekniska Universitet
Lindkvist, David 5046 GY 52:44 55 Hackspetten
Lindman, Mikael 2377 M10 43:29 26 Alvik IK
Lindmark, David 7543 KN3 2:30:00 Avans SK
Lindmark, Linnea 5159 GY 1:04:00 128 Örnen
Lindmark, Monica 3011 M6 34:57 56 Luleå Kommun
Lindqvist, Göran 2224 M10 46:40 74 WM-data
Lindqvist, Magnus 1724 M10 46:18 72 Boden
Lindqvist, Mari-Louise 4833 GY Midskogsskolan
Lindqvist, Tomas 4188 GYIL Midskogsskolan
Lindroth, Martin 4052 GYIL Midskogsskolan
Lindsköld, Jannike 4875 GY 1:24:00 253 Hackspetten
Lindstedt, Hanna 5028 GY 1:38:34 362 Hackspetten
Lindström , Ida 7584 KN3 2:30:00 Lira BK
Lindström, Alexander 4900 GY 46:22 20 Hackspetten
Lindström, Bo 15 T21M50 1:40:31 7 LDK
Lindström, Sara 5122 GY 1:41:35 392 Örnen
Lindèn, Marianne 3159 M6 58:00 193 Luleå Kommun
Lindén, Emelie 5076 GY Örnen
Linna, Matti 1541 M21H 1:26:01 2 Malmberget
Linterius, Johan 1942 M10 47:33 94 Vattenfalls IF
Lius, Vesa 1972 M10 56:32 302 NCC
Livbom, Simone 4016 GYIL Midskogsskolan
Ljungberg, Tom 1430 M21H 1:59:21 80 TietoEnator
Ljunghager, Claes 1403 M21H 1:54:12 67 NLL Fastigheter
Ljunghager, Ronja 4156 GYIL Örnen
Lockman, Samuel 7003 KN2 2:25:00 Lulegymnasterna
Lodnert , Malin 7585 KN3 2:30:00 Lira BK
Lodnert, Anthony 1512 M21H 1:45:37 35 Luleå Kommun
Lodnert, Daniel 4150 GYIL Hackspetten
Lopez, Mauro 2122 M10 47:00 77 Lulekamraterna
Loven, John 4154 GYIL Midskogsskolan
Lovén, Erik 1736 M10 43:39 30 Luleå Tekniska Universitet
Lovén, Jonas 7068 KN2 2:25:00 Luleå FC
Lovén, Åsa 4684 GY 1:40:00 380 Midskogsskolan
Lumio, Anders 3270 M6 34:49 53 Luleå FC
Lund, Marie 343 T10D 46:51 4 Fältjägarnas IF
Lundberg, Albin 3268 M6 42:31 111 Luleå FC
Lundberg, Anna 5239 GY 1:35:39 333 Bergnässkolan
Lundberg, Björn 1902 M10 57:16 317 HP
Lundberg, Kjell 2273 M10 42:37 16 Ferruform
Lundberg, Kristina 1446 M21D 2:31:41 18 Klubblös
Lundberg, Lennart 1099 IL11 41:07 115 SSAB Tunnplåt Met.
Lundberg, Lisa 4634 GY 1:24:36 259 Midskogsskolan
Lundberg, Martina 4857 GY 1:24:01 254 Hackspetten
Lundberg, Robert 1055 IL11 41:51 119 LM KÖK AB
Lundbäck, Emma 4066 GYIL 28:42 3 Hackspetten
Lundbäck, Fredrik 1534 M21H 1:31:24 9 Klubblös
Lundbäck, Jan-Erik 2091 M10 1:14:29 515 KFM Umeå
Lundbäck, Magnus 1509 M21H 1:37:45 16 Klubblös
Lundbäck, Mats 1449 M21H 1:36:23 14 LKAB Fritid
Lundgren, Emma 4876 GY 1:31:24 295 Hackspetten
Lundgren, Jonas 2341 M10 44:09 38 Ericsson Microwave Systems AB
Lundgren, Lena 3038 M6 29:19 18 Luleå Kommun
Lundgren, Magnus 2069 M10 51:42 192 Luleå Kommun
Lundgren, Rickard 7052 KN2 2:25:00 Lule Friidrott
Lundgren, Robin 7053 KN2 2:25:00 Lule Friidrott
Lundgren, sofia 7086 KN2 2:25:00 Klubblös
Lundholm, Inger 1738 M10 58:31 348 Luleå Kommun
Lundholm, Josefin 2362 M10 1:24:26 536 Klubblös
Lundin, Annica 1919 M10 59:52 371 Luleå Kommun
Lundin, Jonas 1001 IL11 32:48 46 Luleå Tekniska Universitet
Lundkvist Strömberg, S 5029 GY 1:36:34 337 Hackspetten
Lundkvist, Mikael 549 IL20 53:37 20 Urban Blå F21
Lundmark, Bert 1107 IL11 52:47 137 Luleå Kommun
Lundmark, Gerd 3227 M6 59:33 208 Luleå Kommun
Lundqvist, Carolina 4982 GY 1:23:51 246 Hackspetten
Lundqvist, Jan 1891 M10 43:57 35 Luleå Kommun
Lundqvist, Joakim 1967 M10 1:06:53 464 Luleå Tekniska Universitet
Lundqvist, Linn 4162 GYIL Hackspetten
Lundqvist, Magnus 1145 IL11 34:02 54 Ericsson Microwave Systems AB
Lundqvist, Robert 1863 M10 56:13 294 Luleå Tekniska Universitet
Lundqvist, Staffan 1884 M10 58:04 336 Dahl Sverige AB
Lundqvist, Stefan 565 IL20 1:11:13 62 Fällfors Måleri
Lundqvist, Victor 7599 KN3 2:30:00 Klubblös
Lundström, Krister 2128 M10 54:03 237 Ersnäs IF
Lundström, Lena 3104 M6 39:59 88 Luleå Kommun
Lundström, Per 5309 GY 47:34 23 Hackspetten
Lundström, Stefan 2013 M10 50:32 164 Björknässkolan
Luokkanen, Emelie 5148 GY 57:21 96 Örnen
Luthström, Annbritt 3135 M6 55:57 178 Luleå Kommun
Luttu, Marika 5315 GY Midskogsskolan
Lycksell, Martin 2351 M10 43:34 27 Studentidrotten
Lång, anna 5261 GY 53:09 62 Hackspetten
Långström, Per 5031 GY 56:39 83 Hackspetten
Löfgren, David 4925 GY 1:11:15 175 Hackspetten
Löfgren, Eva 3035 M6 36:17 65 Luleå Kommun
Löfgren, Jan 3046 M6 39:17 81 Luleå Kommun
Löfgren, Linnea 4120 GYIL Örnen
Löfstedt, Kajsa 4712 GY 1:03:19 125 Midskogsskolan
Löfvander, Alexandra 1158 IL11 34:41 64 Klubblös
Löv, Emma 4622 GY 1:30:04 285 Midskogsskolan
Lövbrand, Stig 2342 M10 1:01:52 400 Däckpolarna
Lövgren, Gustav 4685 GY 1:09:47 167 Midskogsskolan
Lööf, Kent 2307 M10 48:59 131 TeamTomas
Lööv, Harry 1809 M10 58:11 338 SSAB Tunnplåt Met.
Last modified 2003-05-20 17:17 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.