Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2003-05-20 17:17
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
Gymnasieutmaningen Inline
STNR NAMN KLUBB TID DIFF MIN/KM
1 4058 Emma Rönnqvist Hackspetten 22:05 2:00
2 4082 David Jakobsson Hackspetten 28:33 6:28 2:35
3 4066 Emma Lundbäck Hackspetten 28:42 6:37 2:36
4 4048 Fredrik Nyman Midskogsskolan 29:04 6:59 2:38
5 4089 Per Torkkeli Hackspetten 29:37 7:32 2:41
6 4029 Jens Sörlin Midskogsskolan 30:00 7:55 2:43
7 4164 Martin Bergman Midskogsskolan 30:25 8:20 2:45
8 4051 Oskar Eriksson Midskogsskolan 30:26 8:21 2:46
9 4079 Johan Blom Hackspetten 30:46 8:41 2:47
10 4101 Dennis Forsling Örnen 31:10 9:05 2:50
11 4131 Carl Christian Ejnestran Bergnässkolan 31:27 9:22 2:51
12 4064 Petter Sandberg Hackspetten 31:43 9:38 2:53
13 4046 Erik Frisk Midskogsskolan 31:59 9:54 2:54
14 4013 Fredrik Rahkola Midskogsskolan 32:13 10:08 2:55
15 4102 Petter Nyberg Örnen 32:19 10:14 2:56
16 4146 Dan Jaakola Hackspetten 32:22 10:17 2:56
17 4065 Oskar Brännholm Hackspetten 32:39 10:34 2:58
18 4002 Henrik Pantzare Midskogsskolan 33:07 11:02 3:00
19 4077 Tobias Nordmark Hackspetten 33:27 11:22 3:02
20 4148 Per Mettävainio Hackspetten 33:52 11:47 3:04
4184 gustav Alm - Oja Hackspetten
4014 Elin Andersson Midskogsskolan
4163 Daniel Axhammar Midskogsskolan
4144 Emil Bartholdsson Örnen
4023 Joakim Bergman Midskogsskolan
4015 Rebecka Bergman Midskogsskolan
4095 Maria Bergström Örnen
4181 Fredrik Boström Hackspetten
4127 Marcus Brännare Örnen
4111 Minna Brännvall Örnen
4005 Mattias Bäckström Midskogsskolan
4137 Torbjörn Ekman Bergnässkolan
4086 Joanna Eliasson Hackspetten
4061 Magnus Engman Hackspetten
4176 Tobias Engström Bergnässkolan
4020 Linnéa Eriksson Midskogsskolan
4169 Per Fleuron Örnen
4103 Isabell Frimodig Örnen
4021 Jeanette Gavelin Midskogsskolan
4104 Sanna Gärdelid Örnen
4124 Madelene Halin Karlsson Örnen
4128 Erik Hallqvist Örnen
4190 Johan Harju Hackspetten
4001 Erik Hedlund Midskogsskolan
4170 Stefan Hellgren Örnen
4167 Robert Henriksson Hackspetten
4024 Mats Holmström Midskogsskolan
4031 Johan Hägglund Midskogsskolan
4080 Daniel Hällgren Hackspetten
4081 Fredrik Isaksson Hackspetten
4132 Tony Isoaho Bergnässkolan
4096 Malin Jakobsson Örnen
4047 David Jangdal Midskogsskolan
4007 Aina Jansson Midskogsskolan
4062 Tobias Jansson Hackspetten
4173 Andreas Jatko Midskogsskolan
4178 Andreas Johansson Örnen
4183 Emil Johansson Midskogsskolan
4151 Magnus Johansson Midskogsskolan
4117 Malin Johansson Örnen
4118 Martina Johansson Örnen
4153 Mikael Johansson Hackspetten
4032 Sara Johansson Midskogsskolan
4105 Henrik Josefsson Örnen
4074 Andreas Jönsson Hackspetten
4084 Erik Jönsson Hackspetten
4159 Erik Jönsson Örnen
4034 Andreas Karlsson Midskogsskolan
4033 Jonas Kindstedt Midskogsskolan
4155 Jonathan Klockare Hackspetten
4072 Helena Korhonen Hackspetten
4177 Anneli Lahti Örnen
4161 Anna-Karin Larsson Örnen
4040 Petter Larsson Midskogsskolan
4147 Alexander Lidström Örnen
4063 Jesper Lindberg Hackspetten
4119 Camilla Lindgren Örnen
4068 Linn Lindgren Hackspetten
4179 Viktor Lindgren Hackspetten
4172 Mattias Lind Bergnässkolan
4188 Tomas Lindqvist Midskogsskolan
4052 Martin Lindroth Midskogsskolan
4016 Simone Livbom Midskogsskolan
4156 Ronja Ljunghager Örnen
4150 Daniel Lodnert Hackspetten
4154 John Loven Midskogsskolan
4162 Linn Lundqvist Hackspetten
4120 Linnea Löfgren Örnen
4049 Mattias Magnusson Midskogsskolan
4152 Haveh Nevanperä Midskogsskolan
4106 Linda Nilsson Örnen
4171 Lisa Nilsson Midskogsskolan
4135 Magnus Nilsson Bergnässkolan
4125 Cecilia Norberg Örnen
4083 Rasmus Nordekvist Hackspetten
4085 Simon Nordgren Hackspetten
4045 Daniel Nordmark Midskogsskolan
4180 Simon Nordmark Hackspetten
4143 Malin Nyberg Bergnässkolan
4126 Johanna Nyström Örnen
4107 Susanne Olsson Örnen
4157 Olle Persson Hackspetten
4087 Angelica Pääjärvi Hackspetten
4122 Anders Rensfeldt Örnen
4160 Daniel Renstrand Bergnässkolan
4008 Erika Roos Midskogsskolan
4138 Tero Ruitala Bergnässkolan
4088 Max Rådelius Hackspetten
4022 Oskar Rönnberg Sjödin Midskogsskolan
4108 Andreas Rönnbäck Örnen
4026 Linus Rönnbäck Midskogsskolan
4166 Jenny Sandman Midskogsskolan
4009 Adam Sandström Midskogsskolan
4057 Rikard Soutukorva Midskogsskolan
4187 Per Sterling Bergnässkolan
4113 Anna Strandberg Mäkitalo Örnen
4139 Daniel Stålnacke Bergnässkolan
4027 Anton Sundberg Midskogsskolan
4185 Erik Sundling Midskogsskolan
4116 Martin Svanborg Örnen
4028 Mathias Söderström Otmal Midskogsskolan
4186 Santad Tegman Hackspetten
4189 Gustav Uusihannu Hackspetten
4090 Maria Vahlberg Hackspetten
4141 Fredrik Wass Norgren Bergnässkolan
4165 Robert Weinz Midskogsskolan
4018 Jessica Vennberg Chua Midskogsskolan
4075 Jonas Westerberg Hackspetten
4109 Ingrid Westner Örnen
4010 Anders Wiggefors Midskogsskolan
4182 Johan Viklund Hackspetten
4069 Anna Vikström Hackspetten
4149 Elin Åhl Hackspetten
4133 Tommy Åkerström Bergnässkolan
4050 Anton Öberg Midskogsskolan
Last modified 2003-05-20 17:17 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.