Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Rahko, Andreé 7428 KN3 Fastighetskraft i Luleå
Rahko, Seppo 531 IL20 1:14:28 76 Fastighetskraft i Luleå
Rahkola, Fredrik 4127 GYIL 28:27 4 Midskogsskolan
Ramani, Shirin 4075 GYIL Midskogsskolan
Ramirez, Fernando 2363 M10 55:01 314 Luleå Kommun
Randeblad, Simon 1229 IL11 30:35 45 Brooklyn Tigers
Ranggård, Mikael 529 IL20 53:12 38 Hermelinen Inline Team
Ranggård, Mikael 1877 M10 50:33 198 Hermelinen Inline Team
Rankvist, Anders 4641 GY 58:46 106 Midskogsskolan
Ranneberg, Bengt 1215 IL11 34:27 88 Luleå Kommun
Ransjö, Johan 2314 M10 47:44 123 Luleå Kommun
Rantakallio, Taito 1532 M21H 1:35:09 21 ALPi Torneå
Rashid, Mohamed 7512 KN3 Lira BK
Rashid, Rukiya 7096 KN2 Lira BK
Rautio, David 5222 GY 52:10 62 Hermelinsskolan
Rehnström, Matts 2102 M10 1:38:35 534 Frontec Norr AB/Arctic IF
Reimhagen, Bente 4781 GY 1:34:19 334 Midskogsskolan
Reinholdsson, Mikael 2026 M10 45:38 75 BD Fisk AB
Reinholdt, Johan 2197 M10 48:01 131 Tibnor AB
Reinholdt, Per 28 T21H 1:23:45 7 Lulekamraterna
Reinholdt, Thomas 27 T21H 1:24:31 9 Lulekamraterna
Renholm, Martina 3381 M6 27:26 6 Bergnäsets AIK
Rensfeldt, Malin 1720 M10 46:07 84 Luleå Kommun
Renström hultgren, Moa 4894 GY 1:17:59 237 Hermelinsskolan
Renström, Göran 1903 M10 44:24 55 Skellefteå AIK
Renström, Mikael 1463 M21H 1:41:11 43 Klubblös
Renström, Ulrika 1902 M10 54:35 307 Länsförsäkringar
Riekkola, Peter 1093 IL11 27:22 10 Frontec Norr AB/Arctic IF
Rismalm, Marie 4886 GY Hermelinsskolan
Rismalm, Mia 5082 GY Hermelinsskolan
Rissanen, Olavi 23 T21H 1:39:58 23 Älvsby IF
Riström, Barbro 1823 M10 2:10:00 538 Luleå Kommun
Riström, Sofia 4846 GY 1:33:45 328 Hermelinsskolan
Robarth, Jesper 7408 KN3 Lira BK
Robarth, Mattias 7015 KN2 Lira BK
Ronnebo, Maria 4895 GY 1:14:41 220 Hermelinsskolan
Ronnle, Mikael 520 IL20 38:54 1 Luleå CK
Roos, Erica 4090 GYIL Midskogsskolan
Rosén, Emil 7080 KN2 Klubblös
Rosén, Håkan 1188 IL11 27:38 16 Klubblös
Rosén, Moa 7081 KN2 Klubblös
Rova, Christer 1831 M10 53:16 265 Benima Norr AB
Rova, Viktor 7476 KN3 Klubblös
Rundgren, Rami 2271 M10 55:10 315 1.hkpskv
Rundqvist, Louise 4099 GYIL Midskogsskolan
Runeberg, Sam 1527 M21H 1:56:00 82 Klubblös
Runmalm - Landström, K 1824 M10 1:49:00 537 Luleå Kommun
Rutberg, Eva 1706 M10 50:29 197 Klubblös
Rutfors-Isaksson, Jose 7497 KN3 Luleå Konståkningsklubb
Ruthberg, Angelica 5226 GY Hermelinsskolan
Ruthberg, Björn 1957 M10 1:05:49 475 Gammelstads IF
Ruthberg, Robert 1502 M21H 1:33:49 13 Ferruform
Ruthberg, Robin 302 T10JH 55:58 5 Gammelstads IF
Ruthqvist, Evy 2181 M10 57:29 364 Lulepostens IF
Rutqvist, Jörgen 1789 M10 49:56 180 Luleå Kommun
Rutqvist, Kerstin 3249 M6 58:37 153 Luleå Kommun
Rutqvist, Malin 4922 GY 1:21:43 258 Hermelinsskolan
Ruuth, Kristina 3431 M6 27:41 8 Luleå Kommun
Ruuth, Linus 4712 GY 56:50 86 Midskogsskolan
Ruuth, Staffan 2337 M10 53:23 269 Avantra AB
Rydekull, Alexander 4606 GY 1:37:54 364 Midskogsskolan
Rydström, Kajsa 1945 M10 47:46 125 SSAB Tunnplåt Met.
Råberg, Robert 4776 GY 50:27 48 Midskogsskolan
Rönnberg- Sjödin, Davi 4642 GY 46:01 23 Midskogsskolan
Rönnbäck, Agneta 3246 M6 48:42 106 Luleå Kommun
Rönnbäck, Anders 1727 M10 46:53 103 Ericsson AB
Rönnbäck, Ernst Ulrik 1735 M10 54:18 298 Luleå Kommun
Rönnebrand, Jimmy 303 T10JH 34:16 1 Lahnajärvi IF
Rönnlund, Henry 3432 M6 56:22 140 Strömnäs GIF
Rönnlund, Hjalmar 3259 M6 56:23 141 Strömmnäs
Rönnqvist, Maria 4867 GY 1:38:50 370 Hermelinsskolan
Rüden, Johanna 3351 M6 38:14 74 Frontec Norr AB/Arctic IF
Last modified 2002-05-23 21:48 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.