Luleå Stadsmara - Resultatlistor
Resultat Luleå Stadsmara 2002-05-23 21:48
Universitetets datacentral - vi ger resultat!
_____________________________________________
Norrmejerierloppet, 2.5 km
STNR NAMN KLUBB
7030 Emil Abrahamsson MINI BRAXEN
7014 Alvina Ahlqvist BAIK
7057 Simon Andersson NCC
7046 Clara Auland Klubblös
7064 Felix Backman Rosviks Kroppskultur
7083 Elin Bergkvist Klubblös
7063 Petter Bergman Bensbyns Ungdoms- och Fr
7043 Jonathan Bergsten Klubblös
7020 Tobias Bjernhagen-Hellstr Klubblös
7011 Linnéa Blomberg Klubblös
7112 Sara Bromark Klubblös
7010 Viktor Brännström OK Renen
7109 Linus Bäckström Junköns IF
7077 Axel Christoffersson Bensbyns Ungdoms- och Fr
7076 Evelina Christoffersson Bensbyns Ungdoms- och Fr
7037 Benjamin Chronéer Klubblös
7105 Elin Edman Klubblös
7107 Emil Edman Klubblös
7106 Erik Edman Klubblös
7073 Jacob Engström Klubblös
7054 Philip Eriksson Lira BK
7023 Sara Eriksson Sjulsmarks sportklubb
7100 Simon Eriksson Gladan BK
7024 Simon Eriksson Sjulsmarks sportklubb
7042 Anna Fors Lahnajärvi IF
7017 Viktoria Frisk Lira BK
7072 David Grape Larsson Luleå
7071 Jenny Grape Larsson Luleå
7085 Hanna Gustafsson Bergnäsets AIK
7062 Christian Harju Gammelstads IF
7003 Elina Hedenström Klubblös
7002 Hanna Hedenström Klubblös
7097 Evelina Hedman Klubblös
7018 Herman Henriksson Klubblös
7022 Oscar Henriksson Lira BK
7033 Agnes Holma Pajala IF
7032 Evert Holma Pajala IF
7110 Pontus Holmgren Klubblös
7006 Samuel Höljman Gammelstads IF
7102 Kristoffer Jakobsen Bodens SK
7035 Joacim Johansson Klubblös
7103 Pontus Johansson Boden SK
7050 Tobias Karlsson Norrfjärdens IF
7016 Moa Karlström Sjulsmarks sportklubb
7045 Adrian Kemi Klubblös
7051 Ewelina Keskitalo Huhtala Klubblös
7055 Anders Kivijärvi Klubblös
7056 Per Kivijärvi Klubblös
7053 Sebastian Lamberg Gammelstads Basketbollkl
7111 Axel Landström Klubblös
7094 Agnes Leffler- Rosendahl OK Renen
7034 Rickard Liikamaa Klubblös
7084 Agnes Lindquist Klubblös
7104 Jonas Loven Studentidrotten
7031 Frida Lundholm OK Renen
7099 Britta Markgren Klubblös
7007 Irma Markgren Klubblös
7066 Joar Mikkelsson Jokkmokks SK
7019 Lovisa Modig Brändöns IF
7067 David Mörsare Klubblös
7068 Elin Mörsare Klubblös
7040 Alexander Nilenstrand Nilivaara IS
7039 William Nilenstrand Nilivaara IS
7036 Emma Nilsson Piteå IF
7078 Susanne Nilsson Sundoms IF
7012 André Oja Lule Simsällskap
7095 Jesper Olsson Lira BK
7086 Björn Omark Björngården
7044 Viktoria Paananen Klubblös
7027 Johan Palo Sunderby SK
7075 Jesper Pettersson Strömnäs GIF
7074 Jonas Pettersson Strömnäs GIF
7096 Rukiya Rashid Lira BK
7015 Mattias Robarth Lira BK
7080 Emil Rosén Klubblös
7081 Moa Rosén Klubblös
7001 Sofia Schröder Klubblös
7079 Victor Schröder Klubblös
7092 Filip Segerlund Notvikens IK
7052 Manne Segerlund Sundoms IF
7021 Ida Sorsa Sorsagården
7049 Alice Strandberg Örnens äldreboende
7008 Jesper Strandljung Klubblös
7009 Joakim Strandljung Klubblös
7061 Lina Strömgren BAIK
7058 Niklas Stöckel NCC
7098 Jonatan Sundberg Luleå Jujutsu
7047 Sofie Svarvare Klubblös
7048 David Thomtén Klubblös
7069 Gustav Wahlqvist Luleå
7070 Maja Wahlqvist Luleå
7004 Lotten Vallgårda Klubblös
7005 Nils-Anders Vallgårda Klubblös
7089 Julia Virtala Klubblös
7041 Maja Wiss FORTV IF
7026 Stina von Heijne BAIK
7025 Viktor von Heijne BAIK
7108 Markus Åström IFK Luleå
7090 Henric Öberg Norrfjärdens IF
7065 Kristin Öhlund Rosviks Kroppskultur
7029 Linus Öhlund MINI BRAXEN
7038 Emma Öhman Klubblös
Last modified 2002-05-23 21:48 with an automatic sequence by Arne Lundberg and Börje Josefsson.